Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia
#21
Tutaj test prędkości: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Chyba źle spojrzałem na specyfikacje, bo wydawało mi się, że jest tu lan gigabit a teraz patrzę, że tylko 100. W takim razie wynik ok 9MB/s całkiem ok, jak na ethernet 100.
Dla mnie wada tylko i wyłącznie w kontekście używania boxa w wewnętrznej sieci z NASem na pokładzie, często używam boxa jako dysku sieciowego, gdyż 32GB nie może się marnować

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#23
Odpowiedz
#24
Czy próbował ktoś ustawić tego boxa tak aby można było używać głosowego pilota wewnątrz kodi (np do pisania/wyszukiwania filmów)?
Odpowiedz
#25
Podczas wpisywania w Kodi przytrzymaj "ok" wtedy włączy się głosowe wyszukiwanie

Podziękowali: kali
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#26
(10-07-2019, 08:50 PM)mjw napisał(a): Podczas wpisywania w Kodi przytrzymaj "ok" wtedy włączy się głosowe wyszukiwanie

Całym sercem dziękuję!
Swoją drogą instrukcja mogłaby opisywać coś więcej niż 'podłącz kabelki i uruchom urządzenie' Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Poczyniłem ponowne test i WiFi 5Ghz osiąga u mnie na nim 237,73 Mbit/s.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#28
Siemka, dostałem dzisiaj Mecoola KM9 Pro. Pierwsze wrażenie super. Pilot moim zdaniem lepszy od tego z miboxa, a sam system działa bardzo szybko. Chromecast również działa super i miałem wrażenie, że działa o wiele lepiej od tego w miboxie. Niestety, mam ten sam problem co na miboxie. IPTV lekko zacina. Nie są to lagi tylko takie szarpanie. Na kanałach typu HBO czy Canal+ jest to niewidoczne ale jak się przełączy na jakiś mecz to od razu to widać. Obraz nie jest taki płynny jaki być powinien. Lista na kompie działa idealnie, więc to nie problem z dostawcą. Testowałem różne ustawienia w kodi ale nie nie pomaga. Nie wiem dlaczego ale SPMC nie działa. Przy próbie odtworzenia jakiegoś kanału, program crashuje. Podobnie jest z kodi w wersji 16. Chyba ten box nie lubi się ze starymi wersjami kodi. 
Macie pomysł jak to naprawić? Też macie taki problem?
Odpowiedz
#29
Podłącz kompa do tv i sprawdź Smile
Odpowiedz
#30
Zrobiłem tak jak napisałeś. Nawet nie miałem pojęcia, że IPTV jest tak dobre Big Grin! Obraz i płynność jak na satelicie. Ale oczywiście tylko na kompie tak jest. Na mecoolu nie...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości