Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Hejo tv - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Hejo tv (/showthread.php?tid=2096)

Strony: 1 2 3


Hejo tv - marzena_piasecka - 21-08-2019

Czy ktos ma problem z wtyczka hejo tv? Od wczoraj pokazujemi sie info check the log for more information. Nie wiem co zrbic. Prosze o pomoc


RE: Hejo tv - mjw - 21-08-2019

Na stronie Hejo jest napisane, że wtyczka zostanie naprawiona jutro.
"Aplikacja KODI jest aktualizowana i będzie ponownie dostępna w ciągu 48 h (do końca dnia 22/08/2019)"

Więc trzeba poczekać. Smile


RE: Hejo tv - marzena_piasecka - 28-09-2019

(21-08-2019, 08:57 AM)mjw napisał(a): Na stronie Hejo jest napisane, że wtyczka zostanie naprawiona jutro.
"Aplikacja KODI jest aktualizowana i będzie ponownie dostępna w ciągu 48 h (do końca dnia 22/08/2019)"

Więc trzeba poczekać. Smile

Witam. Prosze ponownie o pomoc. Zaktualizowalam wtyczke hejo tv co prawda przedluzono mo premium jak obiecano o 3 dni ale wtyczka aktualizuje sie do wersji 2.1.1 I nadal nie dziala..?


RE: Hejo tv - mjw - 28-09-2019

@marzena_piasecka informacja ze strony hejo.tv: 


Cytat:Aktualna wtyczka KODI dostępna do pobrania: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Z okazji rozpoczynającego się weekendu wszyscy aktywni użytkownicy Premium otrzymali dodatkowe 3 dni Premium gratis. Miłego weekendu! Smile



RE: Hejo tv - marzena_piasecka - 28-09-2019

(28-09-2019, 09:40 AM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Z okazji rozpoczynającego się weekendu wszyscy aktywni użytkownicy Premium otrzymali dodatkowe 3 dni Premium gratis. Miłego weekendu! Smile

Ja to wiem dziekuje tylko ze ja az tak super w tych tematach nie jestem I nie wiem co mam dalej zrobuc aktualizowalam wtyczke hejo I nic nie daje dalej mam ten sam problem mimo premium do 29 pazdziernika pokazuje sie info Brak premium . Czy ja musze wpisac jakis nowy adres w Adds on czy juz sama nie wiem?


RE: Hejo tv - mjw - 28-09-2019

Musisz pobrać wtyczkę z linku, który podałem i zainstalować w Kodi.


RE: Hejo tv - marzena_piasecka - 28-09-2019

(28-09-2019, 10:28 AM)mjw napisał(a): Musisz pobrać wtyczkę z linku, który podałem i zainstalować w Kodi.

Domyslam sie ale nigdy tego nie robilam zawsze sama w kodi wpisywalam adres do pobrania ...nie ma innej opcji?


RE: Hejo tv - mjw - 28-09-2019

Ok wrzuciłem na chwile na serwer, wpisz w menedżerze plików adres: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i zainstaluj wtyczkę


RE: Hejo tv - marzena_piasecka - 28-09-2019




RE: Hejo tv - Shyr - 08-10-2019

Cześć,

Ktoś ma problem z oficjalną wtyczką? Mam premium, a przy wyborze kanału woła "dostęp tylko dla premium"..