Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejo tv
#1
Czy ktos ma problem z wtyczka hejo tv? Od wczoraj pokazujemi sie info check the log for more information. Nie wiem co zrbic. Prosze o pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Na stronie Hejo jest napisane, że wtyczka zostanie naprawiona jutro.
"Aplikacja KODI jest aktualizowana i będzie ponownie dostępna w ciągu 48 h (do końca dnia 22/08/2019)"

Więc trzeba poczekać. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(21-08-2019, 08:57 AM)mjw napisał(a): Na stronie Hejo jest napisane, że wtyczka zostanie naprawiona jutro.
"Aplikacja KODI jest aktualizowana i będzie ponownie dostępna w ciągu 48 h (do końca dnia 22/08/2019)"

Więc trzeba poczekać. Smile

Witam. Prosze ponownie o pomoc. Zaktualizowalam wtyczke hejo tv co prawda przedluzono mo premium jak obiecano o 3 dni ale wtyczka aktualizuje sie do wersji 2.1.1 I nadal nie dziala..?
Odpowiedz
#4
@marzena_piasecka informacja ze strony hejo.tv: 


Cytat:Aktualna wtyczka KODI dostępna do pobrania: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Z okazji rozpoczynającego się weekendu wszyscy aktywni użytkownicy Premium otrzymali dodatkowe 3 dni Premium gratis. Miłego weekendu! Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
(28-09-2019, 09:40 AM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Z okazji rozpoczynającego się weekendu wszyscy aktywni użytkownicy Premium otrzymali dodatkowe 3 dni Premium gratis. Miłego weekendu! Smile

Ja to wiem dziekuje tylko ze ja az tak super w tych tematach nie jestem I nie wiem co mam dalej zrobuc aktualizowalam wtyczke hejo I nic nie daje dalej mam ten sam problem mimo premium do 29 pazdziernika pokazuje sie info Brak premium . Czy ja musze wpisac jakis nowy adres w Adds on czy juz sama nie wiem?
Odpowiedz
#6
Musisz pobrać wtyczkę z linku, który podałem i zainstalować w Kodi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(28-09-2019, 10:28 AM)mjw napisał(a): Musisz pobrać wtyczkę z linku, który podałem i zainstalować w Kodi.

Domyslam sie ale nigdy tego nie robilam zawsze sama w kodi wpisywalam adres do pobrania ...nie ma innej opcji?
Odpowiedz
#8
Ok wrzuciłem na chwile na serwer, wpisz w menedżerze plików adres: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i zainstaluj wtyczkę
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Cześć,

Ktoś ma problem z oficjalną wtyczką? Mam premium, a przy wyborze kanału woła "dostęp tylko dla premium"..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości