Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
nc+go - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: nc+go (/showthread.php?tid=2276)

Strony: 1 2


nc+go - nettur - 18-11-2019

Witam,

pojawił mi się dzisiaj problem z wyczekiwaną przeze mnie od dawna wtyczką nc+go. Dodałem ją przedwczoraj i wszystko działało idealnie. Dzisiaj pojawił się problem z kanałami live - po próbie włączenia któregokolwiek następuje jednie krótkie mignięcie ikonki odtwarzania u góry ekranu po czym nic się nie dzieje. Natomiast treści VOD działają dalej normalnie. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Używam Kodi v18.4 na Meecool KM 9 Pro.


RE: nc+go - mjw - 18-11-2019

Pomysł jest taki, że trzeba to zgłosić do autora wtyczki czyli @mbebe a najlepiej tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Potwierdzam, że kanały live nie działają. Smile


RE: nc+go - Medar - 23-11-2019

(18-11-2019, 07:16 PM)nettur napisał(a): Witam,

pojawił mi się dzisiaj problem z wyczekiwaną przeze mnie od dawna wtyczką nc+go. Dodałem ją przedwczoraj i wszystko działało idealnie. Dzisiaj pojawił się problem z kanałami live - po próbie włączenia któregokolwiek następuje jednie krótkie mignięcie ikonki odtwarzania u góry ekranu po czym nic się nie dzieje. Natomiast treści VOD działają dalej normalnie. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Używam Kodi v18.4 na Meecool KM 9 Pro.
Mam od początku to samo, aczkolwiek nie na wszystkich kanałach. Kodi 18.4 na Mibox3


RE: nc+go - kilroy - 01-12-2019

Hej. Na wspomnianym przez @mjw gicie pojawiła się wersja 1.2.2 i śmiga już ładnie.


RE: nc+go - nettur - 02-12-2019

Potwierdzam - wersja 1.2.2 działa bez problemów.


RE: nc+go - p3t3n3t - 03-12-2019

To prawda, długo wyczekiwana pełnia szczęścia Smile Naprawdę kawał dobrej roboty Smile


RE: nc+go - p3t3n3t - 04-12-2019

Długo wyczekiwaną pełnię szczęścia, diabli wzięli wczoraj po południu, znowu działa tylko kilka kanałów live Sad


RE: nc+go - Medar - 04-12-2019

Niestety potwierdzam, wrócił stary problem..


RE: nc+go - nettur - 13-12-2019

Ostatnia wersja rozwiązała wszelkie problemy. Wtyczka działa idealnie. Brawo mbebeSmile


RE: nc+go - iszczyg - 15-12-2019

Witam,
Zainstalowałem dzisiaj wtyczkę 1.2.5 na Raspbian Pi. No i mam właśnie taki problem jak opisany powyżej. Po wybraniu kanału live następuje tylko mignięcie i powrót do menu. Pogrzebałem w logach kodi i pojawia się taki komunikat błędu"
ERROR: CCurlFile::FillBuffer - Failed: SSL connect error(35)
ERROR: CCurlFile::Open failed with code 0 for By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.:
ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: License server returned failure
ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: License update not successful (no keys)
ERROR By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.: AddOnLog: InputStream Adaptive: Initialize failed (SingleSampleDecrypter)
ERROR: CVideoPlayer::OpenInputStream - error opening

Czy coś nie tak z moją instalacją?

Pozdrawiam!

EDIT: Przed chwilą sprawdziłem na laptopie z Fedorą 31 - wszystko OK. Czyli coś po stronie Raspbiana. Czy ktoś wie, jak to roziwązać?