Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 (/showthread.php?tid=2700)

Strony: 1 2


Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 - taran32 - 18-04-2020

Witam.

Zainstalowalem wczoraj pod Libreelec wtyczke cyfrowy polsat go. Jestem zajarany jak babka ale narazie mam wersje dla czytajacych z ruchu warg. Grzebalem w ustawieniach dzwieku w trakcie odtwarzania jak i w ogolnych systemowych ale bez skutku. Musze zwrocic sie do madrzejszych. Dolaczam zdjecia

Z gory dzieki za Pomoc


RE: Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 - mjw - 18-04-2020

To trzeba uderzyć do @mbebe na github: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 - Grabek - 12-05-2020

Cytat:Witam.

Zainstalowalem wczoraj pod Libreelec wtyczke cyfrowy polsat go. Jestem zajarany jak babka ale narazie mam wersje dla czytajacych z ruchu warg. Grzebalem w ustawieniach dzwieku w trakcie odtwarzania jak i w ogolnych systemowych ale bez skutku. Musze zwrocic sie do madrzejszych. Dolaczam zdjecia

Z gory dzieki za Pomoc
 

Nie będę zakładał nowego wątku, problem ten sam. Z tą różnicą, że mam OSMC.
Z tego co widzę na githubie autor wątku wykonał downgrade do wersji 18.3 
Chciałem zrobić to samo, ale nie znajduje mi starszej wersji.
Odnośnie zrzutów zamieszczonych przez autora mam to samo. Ale raczej nie tu upatruje problemu. Tak samo jest w najnowszej wtyczce Ipla i tam dźwięk działa. Zainstalowałem również kodi na lapku, mam Debiana i dźwięk jest poprawny (choć pokazuje jak na powyższych zrzutach, że 0 kanałów).


RE: Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 - bastek6 - 25-05-2020

Problemem jest wtyczka inputstream.adaptive usuń nową i zainstaluj wersje 2.4.2.1 U mnie pomogło, tylko pamiętaj żeby wyłączyć automatyczną aktualizacje.


RE: Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 - sky02 - 25-05-2020




RE: Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 - bastek6 - 27-05-2020

Jesteś pewien ? Wczoraj zainstalowałem 2.4.5.1. z linku co podałeś i głosu brak. Możesz podać jakie masz w niej ustawienia ?


Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 - Tomek - 27-05-2020

No ale masz zainstalować wersję niższa a nie aktualną...


RE: Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 - bastek6 - 27-05-2020

To przecież napisałem że wina jest prawdopodobnie w inputstream.adaptive, a ty podesłałeś mi link do tej wtyczki.


RE: Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 - Tomek - 27-05-2020




RE: Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3 - bastek6 - 28-05-2020

ok, masz racje kwestia interpretacji w złą strunę poszedłem jak to w swój sposób podsumowałeś to trybiki zagrały. Nie ma co bić piany