Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyfrowy Polsat go na raspberry Pi 3
#1
Witam.

Zainstalowalem wczoraj pod Libreelec wtyczke cyfrowy polsat go. Jestem zajarany jak babka ale narazie mam wersje dla czytajacych z ruchu warg. Grzebalem w ustawieniach dzwieku w trakcie odtwarzania jak i w ogolnych systemowych ale bez skutku. Musze zwrocic sie do madrzejszych. Dolaczam zdjecia

Z gory dzieki za Pomoc


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
To trzeba uderzyć do @mbebe na github: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Cytat:Witam.

Zainstalowalem wczoraj pod Libreelec wtyczke cyfrowy polsat go. Jestem zajarany jak babka ale narazie mam wersje dla czytajacych z ruchu warg. Grzebalem w ustawieniach dzwieku w trakcie odtwarzania jak i w ogolnych systemowych ale bez skutku. Musze zwrocic sie do madrzejszych. Dolaczam zdjecia

Z gory dzieki za Pomoc
 

Nie będę zakładał nowego wątku, problem ten sam. Z tą różnicą, że mam OSMC.
Z tego co widzę na githubie autor wątku wykonał downgrade do wersji 18.3 
Chciałem zrobić to samo, ale nie znajduje mi starszej wersji.
Odnośnie zrzutów zamieszczonych przez autora mam to samo. Ale raczej nie tu upatruje problemu. Tak samo jest w najnowszej wtyczce Ipla i tam dźwięk działa. Zainstalowałem również kodi na lapku, mam Debiana i dźwięk jest poprawny (choć pokazuje jak na powyższych zrzutach, że 0 kanałów).
Odpowiedz
#4
Problemem jest wtyczka inputstream.adaptive usuń nową i zainstaluj wersje 2.4.2.1 U mnie pomogło, tylko pamiętaj żeby wyłączyć automatyczną aktualizacje.
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Jesteś pewien ? Wczoraj zainstalowałem 2.4.5.1. z linku co podałeś i głosu brak. Możesz podać jakie masz w niej ustawienia ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No ale masz zainstalować wersję niższa a nie aktualną...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
To przecież napisałem że wina jest prawdopodobnie w inputstream.adaptive, a ty podesłałeś mi link do tej wtyczki.
Odpowiedz
#9
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Thumbs Up 
ok, masz racje kwestia interpretacji w złą strunę poszedłem jak to w swój sposób podsumowałeś to trybiki zagrały. Nie ma co bić piany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości