Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
tivimate i teleelevidenie - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Pomoc & Poradniki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Wątek: tivimate i teleelevidenie (/showthread.php?tid=3069)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


tivimate i teleelevidenie - tomahawk5000 - 06-02-2022

Zauważyłem że TiviMate po włączeniu włącza ostatnio oglądany program ale nie że Polsat czy coś a konkretnie film który oglądałem. Jak to wyłączyć?


RE: tivimate i teleelevidenie - Łonogrzmot - 06-02-2022

(06-02-2022, 04:08 PM)tomahawk5000 napisał(a): Jak to wyłączyć?

Ustawienia => Ogólne


RE: tivimate i teleelevidenie - tomahawk5000 - 06-02-2022

(06-02-2022, 05:03 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(06-02-2022, 04:08 PM)tomahawk5000 napisał(a): Jak to wyłączyć?

Ustawienia => Ogólne
Tak w opcjach jest zdaje się tylko to żeby włączał się kanał i to mi pasuje nie chce żeby włączał się program jaki np wczoraj oglądałem


RE: tivimate i teleelevidenie - Łonogrzmot - 06-02-2022

(06-02-2022, 06:21 PM)tomahawk5000 napisał(a): zdaje się

Jeżeli tylko nadążam za tym bełkotem bez interpunkcji, reasumując ma być ostatni kanał + trwający program na bieżąco.

Poprzedni mój wpis oraz:

Ustawienia => Wygląd => Odtwarzacz => Historia / Ostatnio oglądane kanały => Pokaż aktualne programy => kropka po prawej stronie => restart aplikacji


RE: tivimate i teleelevidenie - lolo99 - 06-02-2022

(06-02-2022, 06:55 PM)Łonogrzmot napisał(a): Jeżeli tylko nadążam za tym bełkotem bez interpunkcji

A w czym problem, żeby sobie uzupełnić:

Tak w opcjach jest, zdaje się tylko to, żeby włączał się, kanał i to, mi pasuje nie, chce, żeby włączał się program jaki, np. wczoraj oglądałem.


RE: tivimate i teleelevidenie - tomahawk5000 - 06-02-2022

(06-02-2022, 06:55 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(06-02-2022, 06:21 PM)tomahawk5000 napisał(a): zdaje się

Jeżeli tylko nadążam za tym bełkotem bez interpunkcji, reasumując ma być ostatni kanał + trwający program na bieżąco.

Poprzedni mój wpis oraz:

Ustawienia => Wygląd => Odtwarzacz => Historia / Ostatnio oglądane kanały => Pokaż aktualne programy => kropka po prawej stronie => restart aplikacji
Fajnie że pomagasz ale jak masz to robić z litości lub w tak nieprzyjemny sposób to chyba wolałbym żebyś nie pomagał i nie denerwował nie. Jak widać inni poradzili sobie z moim bełkotem...


RE: tivimate i teleelevidenie - Tomek - 07-02-2022

@tomahawk5000 - czyli ten bełkot stosujesz specjalnie? Gratuluję podejścia.
Regulamin forum się kłania:
"7. użytkownik powinien formułować myśli zwięźle i przejrzyście".
Łonogrzmot jest jednym z najbardziej pomocnych użytkowników na forum. Owszem, język ma cięty jak żyleta, ale jest niezaprzeczalnym fachowcem w swojej działce. I chce pomagać, zaś pisanie jednym ciągiem, na jednym wdechu, nie ułatwia tego.
Proszę, stosujmy chociaż podstawowe zasady - a przecinki akurat mają znaczenie.
[Obrazek: dKsXYaGl.jpg]


RE: tivimate i teleelevidenie - tomahawk5000 - 07-02-2022

(07-02-2022, 07:36 AM)Tomek napisał(a): @tomahawk5000 - czyli ten bełkot stosujesz specjalnie? Gratuluję podejścia...

Gdzie, kiedy tak napisałem że robię to celowo? Słucham?

Widać i przecinki nie pomogą gdy ktoś będzie sobie dopowiadał to i owo.

Z jednej strony dostaje się temu co napisał bez przecinków swoją wypowiedź a z drugiej strony nie powie się złego słowa temu co obraża innego bo ogólnie to dużo wie.

Czy w regulaminie prócz przytoczonego punktu nic nie ma na temat zachowywania się kulturalnie względem innym użytkowników?


RE: tivimate i teleelevidenie - Tomek - 07-02-2022

Cytat:Jak widać inni poradzili sobie z moim bełkotem...


Czyli masz sam świadomość że to bełkot... skoro masz świadomość - to jak dla mnie specjalnie.
Co do @Łonogrzmot  - dostał już nie jedną reprymendę/ban/ostrzeżenia i pilnujemy go tu mocno. Natomiast w tym wypadku nie widzę żeby gdziekolwiek cię obraził, więc nie może dostać reprymendy. Stwierdził po prostu fakt.
To zaś:

Cytat:Tak w opcjach jest zdaje się tylko to żeby włączał się kanał i to mi pasuje nie chce żeby włączał się program jaki np wczoraj oglądałem


wpisuje się idealnie w ten wątek By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

"Pytaj w sposób, w jaki chcesz uzyskać pomoc."

"In Ternet za Sadus", 1994r 



tivimate i teleelevidenie - Maciej_27 - 12-02-2022

Zapytam w tym wątku, do czego może mi się przydać w TiviMate zakładka moja lista?, czy mogę np. Ustawić jakiś program np. "zagadki wrzechswiata" i ten właśnie program bez zaznaczania będzie mi się nagrywał?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka