Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Aplikacje (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie (/showthread.php?tid=3506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Medar - 29-11-2023

Dzięki, pobrałem bezpośrednio przez przeglądrkę Brave i zainstalowałem. Wsio śmiga.


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Medar - 02-12-2023

(29-11-2023, 10:48 AM)bigdamian napisał(a): Zainstaluj ze sklepu play downloader, za jego pomocą pobierzesz i zainstalujesz lm manager.
Z ciekawości zainstalowałem downloader a, po wpisaniu linku mam komunikat że plik zawiera wirusa i nie można go pobrać. Albo downloader nie ten, albo ja coś kaszanię. Dajcie link do dobrego downloader albo chociaż ikonę jego ikonę.


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - WIRUS - 12-01-2024

Z jakiej aplikacji pochodzi widget kalendarza ze screena?


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Matheusz - 12-01-2024

@WIRUS Chronus


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - dawko3126 - 13-01-2024

Witam, wszystko działa, ale mam problem z widgetami. Muszę wpisać komendę w adb shell. Niestety, ale po wpisaniu komendy mam error Unsupported operation: grandbind. Nie wiem może złe ip/port podaje. Wpisywałem komendę z IP dekodera oraz 127.0.0.1 port 5555 Canal + box

Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem?


/// Nie aktualne, około godzinne wpisywałem komendę i w końcu zaskoczyła


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Przemek Piaski - 17-01-2024

Witam wszystkich posiadam box TV od T-Mobile HY4402 , czy zmiana lanchera zadziała na nim ktoś już próbował


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Matheusz - 18-01-2024

@Przemek Piaski powinno zadziałać bez launcher managera.


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - beny beny - 04-03-2024

witam,

postanowiłem zacząć korzystać z Wolf Launchera i wszystko się udało mój Canal+ Box się odmienił na lepsze. mam tylko problem z aplikacją do Canal+, ponieważ jak próbuję otworzyć to wyskakuje że są problemy techniczne. Zainstalowana jest z pendriva bo jak wchodzę do sklepu google to mam tylko aplikację Canal+Box. Może jest jakaś wersja która działa prawidłowo lub muszę wykasować aplikację Canal+Box bo mam wrażenie że one jakoś sobie przeszkadzają ?


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - Matheusz - 04-03-2024

@beny beny By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie - beny beny - 04-03-2024

(04-03-2024, 02:48 PM)beny beny napisał(a): witam,

postanowiłem zacząć korzystać z Wolf Launchera i wszystko się udało mój Canal+ Box się odmienił na lepsze. mam tylko problem z aplikacją do Canal+, ponieważ jak próbuję otworzyć to wyskakuje że są problemy techniczne. Zainstalowana jest z pendriva bo jak wchodzę do sklepu google to mam tylko aplikację Canal+Box. Może jest jakaś wersja która działa prawidłowo lub muszę wykasować aplikację Canal+Box bo mam wrażenie że one jakoś sobie przeszkadzają ?
problem rozwiązany