Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 12-10-2022

Aktualizacja ff nie ma nic do rzeczy. Filman się zablokował na tysiące różnych sposobów, uniemożliwiając jakiekolwiek wyszukiwanie nie tylko przez fanfilm ale też przez wtyczkę od mbebe

Poza tym - używasz jakiejś nieoficjalnej wersji fanfilm. Nie ma oficjalnej wersji 2022.10.10. Skąd ją masz?
Ostatnia wersja to 2022.10.06. wszystkie inne nie pochodzą od twórców ff i nie mają wsparcia tutaj na forum .


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - megan13 - 12-10-2022

(12-10-2022, 02:57 PM)Tomek napisał(a): Aktualizacja ff nie ma nic do rzeczy. Filman się zablokował na tysiące różnych sposobów, uniemożliwiając jakiekolwiek wyszukiwanie nie tylko przez fanfilm ale też przez wtyczkę od mbebe

Poza tym - używasz jakiejś nieoficjalnej wersji fanfilm. Nie ma oficjalnej wersji 2022.10.10. Skąd ją masz?
Ostatnia wersja to 2022.10.06. wszystkie inne nie pochodzą od twórców ff i nie mają wsparcia tutaj na forum .

Podałam datę 10.10, bo wtedy zauważyłam zmianę. Nie sprawdzałam kiedy była dystrybucja.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 12-10-2022

To na przyszłość proponuje nie podawać w ślepo, tylko zerknąć w pierwszy post wątku - tam jest podane jak uzyskać numer wersji itp.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - coffee - 12-10-2022

Cześć!
Świeża instalacja Kodi na Firesticku, świeża instalacja Fanfilm i z automatu wita mnie błąd.

Z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. wynika, że skrypt nie znajduje modułu "ptw", jednak 125 linijka wskazuje na coś innego:
2022-10-12 23:52:11.943 T:1023    INFO <general>: CAddonMgr::FindAddons: script.module.ptw v2022.09.30.1 install

Nie ukrywam, że w moim wypadku wtyczka Fanfilm to esencja Kodi i jej brak funkcjonalności sprawia, że w sumie mogę odinstalować Kodi. :-)


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 13-10-2022

Powtórz instalacje fanfilm.
Wygląda jakby się moduł ptw nie wgrał prawidłowo. Spróbuj go ręcznie zaktualizować (FanFim - informacje - zależności - PTW Module


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 13-10-2022

Ok - zgłosiłem, namierzają, poprawią - jeśli to u nich błąd...


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - coffee - 13-10-2022

(13-10-2022, 03:25 AM)Tomek napisał(a): Powtórz instalacje fanfilm.
Wygląda jakby się moduł ptw nie wgrał prawidłowo. Spróbuj go ręcznie zaktualizować (FanFim - informacje - zależności - PTW Module

Pomogło. Dziękuję!


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - widget2 - 15-10-2022

witam. od tygodnia mam kłopot z odtwarzaniem z FanFilm. otóż po znalezieniu np odcinka serialu po kliknięciu i znalezieniu źródła odtwarzacz zaczyna odtwarzać dany odcinek serialu ale po 10 sekundach staje. klikam pauzę - nic się nie dzieje. klikam przewijanie 2x - nic się nie dzieje. klikam przeskok o 40s - nic się nie dzieje. ale po kliknięciu stop - kodi całkowicie się wiesza. i tak się dzieje za każdym razem tak samo.

jakiś pomysł co to może być?

trakt.tv - chodzi
themoviedb.org - chodzi
imdb.org - nie chodzi
całe cache wyczyszczone
wersja FF 2022.10.06.0
kodi 19.4


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Flower - 15-10-2022

Od wczoraj mam problem ze źródłami tb7, znajduje ale nie odtwarza żadnego linku. Też macie ten problem?


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 16-10-2022