Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - widget2 - 16-10-2022




FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 17-10-2022

W pierwszym poście masz jasno podane co jest wymagane do diagnozy, wystarczy przeczytać. Jest tam absolutne minimum które pozwoli określić co jest nie tak. Wystarczyło przeczytać i zastosować się
Z logów niewiele wynika poza tym, że masz pełno dość niebezpiecznych dodatków takich jak indigo czy exodus. Dziwne że udało ci się ten syf zainstalować na kodi 19, myślałem że umarło wraz z przejściem kodi na pythona 3. Chyba że robiłeś aktualizacje z k18 na k19 bez usuwania danych. Mniejsze z tym. Dodatek indigo i dodatki z repo exodus uniemożliwiają szukanie przyczyny - to będzie szukanie igły w stogu siana w którym leżą miny przeciwpiechotne. Tym bardziej że odtwarzanie z tb7/xt7 działa normalnie, więc to coś u ciebie. Ale indigo wyklucza jakąkolwiek pomoc. Wyczyść kodi. Zainstaluj dodatki które używasz, omijając niebezpieczne repozytoria i dodatki.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - widget2 - 17-10-2022

witam. wg wytycznych odinstalowałem kodi wraz ze wszystkimi danymi. nawet przeszukałem dysk czy aby coś nie pozostało. ale nic nie było. ściągnąłem najnowszą wersję kodi i zainstalowałem ją. wgrałem tylko wtyczkę FanFilm. problem pozostał bez zmian. coś podczas odtwarzania blokuje odtwarzanie.
wydaje mi się że może na początku m-ca robiliście jakąś aktualizacje lub coś poprawialiście i może to miało jakiś wpływ. jeśli mój przypadek jest jedyny to może faktycznie coś u mnie. ale co? z dysku filmy odtwarzam bez problemu.
plik z logami - paste.kodi.tv/nobawivelo


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 18-10-2022

Już ci mówiłem kilka razy. Fanfilm nie ma żadnego wpływu na odtwarzanie. Za odtwarzanie odpowiada tylko i wyłącznie kodi.
BTW - nie dawałem ci wytycznych że masz odinstalować kodi i instalować na nowo. Poprosiłem o logi i informacje.

Spróbuj wykonać odtwarzanie danego filmu a następnie wrzuć logi. Dalej nie wiemy co, z jakiego hostingu próbujesz odtwarzać.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - widget2 - 18-10-2022

w moim poprzednim poście wysłałem logi.
nie wiem czy pamiętasz ale podczas odtwarzania filmu kodi wiesza się i nie odpowiada. więc muszę zresetować kodi a tym samym logi nie rejestrują tego zawieszenia. chyba. ale przeczuwałem twoje pytanie dlatego w poprzednim poście wysłałem logi po restarcie kodi po zawieszeniu.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 18-10-2022

Ok. Rozumiem. Ale dalej nie wiemy co i z jakiego hostingu chcesz oglądać. Bez tego nie sprawdzimy tego u siebie


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - lukasek231 - 18-10-2022

Witam wszystkich. Ostatnio zaczely znikac źródła seriali takich jak np stare dobre "Z archiwum X" ?. Pytanie, czy tylko u mnie jest jakis problem? Mógłby ktos sprawdzic u siebie ten serial i dac znać czy dziala, jezeli nie dziala to gdzie tkwi problem. Z 1,5 tygodnia temu wszystko hulało pięknie, teraz wyskakuje "nie znaleziono źródeł". Dzieki


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 18-10-2022

Kolejny. Zero informacji o wersji fanfilm, o wersji modułu ptw. Zero informacji o czyszczeniu cache. Po co, prawda? Mamy się sami domyśleć bo nie chce się jegomościowi prostych czynności wykonać. W takim razie SOA - u mnie działa, znajduje źródła.
Skoro źródła były a ich nie ma to oznacza że serwis które je udostępniał albo przestał je udostępniać albo się zablokował dla kodi (schował za cf jak filman obecnie - na to się nic nie poradzi).


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - sky02 - 19-10-2022

(18-10-2022, 07:52 PM)lukasek231 napisał(a): Witam wszystkich. Ostatnio zaczely znikac źródła seriali takich jak np stare dobre "Z archiwum X" ?. Pytanie, czy tylko u mnie jest jakis problem? Mógłby ktos sprawdzic u siebie ten serial i dac znać czy dziala, jezeli nie dziala to gdzie tkwi problem. Z 1,5 tygodnia temu wszystko hulało pięknie, teraz wyskakuje "nie znaleziono źródeł". Dzieki
@Tomek  ma rację sprawdziłem. Serial jest tylko na External| Dysney+ lub tb7 . W d+ masz wszystkie sezony, w tb7 do 10.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 19-10-2022

Czyli z tego wynika że:
1. Darmowe źródła usunęły z udostępniania lub
2. Źródła były na filman który się zablokował dla kodi lub
3. Były na innym serwisie który przestał działać.
U mnie - SOA - źródła są. Z Disneya, ale są.