Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - emdik - 09-12-2022

(08-12-2022, 02:08 PM)Tomek napisał(a): bardzo możliwe że jest problem z jakąś zależnością - bez logów nie pomożemy.

I sprawdź czy na pewno wchodzisz w repozytorium FanFilm/Wtyczki wideo/Fanfilm/ - bo wygląda to tak jakyś klikał na samym repozytorium a nie na wtyczce
Dzięki temat udalo mi się rozwiązać, pomijałem krok z instalacją wtyczki wideo.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 13-12-2022

Trakt.tv ma awarię - FanFilm może nieprawidłowo działać.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - kocurek7 - 13-12-2022

Czy Fanfilm działa na Kodi Nexus?
Teraz już jest rc1.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 13-12-2022

Działa. Ale że kodi Nexus to wersja deweloperska to fanfilm może kasować dane z dysku i powodować rozwody. Jak wyjdzie Nexus oficjalnie to wyjdzie też wersja dla niego - do tego czasu ciągle są wprowadzane zmiany w kodi które potrafią rozwalić całe działanie danej wtyczki (jak obecnie np. wtyczka Netflix nie działa w nightly kodi). Co gorsza, część zmian jest wprowadzana w tak dziwaczny sposób że nie da się przewidzieć jak będzie wszystko działać (zaśmiecanie logów listem np).
Także jak nie jesteś developerem który będzie mógł przeanalizować błędy w logach i podać je programistom to wersja Nexus nie jest absolutnie dla ciebie. Korzystaj z wersji stabilnej. Bo potem będzie płacz że nie działa, że popsuli.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Jmno - 14-12-2022

Witam od paru dni nie wiem dokładnie  jest coś nie tak z fanfilm kategoria filmów familijne pierwsza strona jest ok ale następna strona familijne pokazują się jakieś horrory , wojenne itp. jak szukam czegoś dla dzieci a tu nagle jakieś horrory wyskakują. Czy można to jakoś naprawić? Wcześniej było normalnie


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 14-12-2022

To nie od kilku dni, tylko praktycznie od zawsze - z większą lub mniejszą widocznością dla użytkownika końcowego.
Już tłumaczę:
FanFilm obecnie pobiera filmy w gatunkach z Imdb - tam niestety jest dość dziwacznie to wszystko ogarnięte. Jeśli w horrorze jest fragment animacji (np wampira który przechodzi przez ścianę) to recenzenci dodają kategorię animacja do już istniejących. Jeśli w filie wojennym jest scena kiedy cała rodzina ginie w domu podczas kolacji w wyniku bomby z napalmem - potrafią dodać kategorię familijny (w końcu jest rodzina na kolacji). Niestety - pod tym względem najlepszy serwis jaki był w ostatnich latach zszedł mocno na psy. Jeśli do tego doda się że Imdb nie ma własnego API i dane trzeba pobierać bezpośrednio ze strony to powstaje mały koszmar w wydajności. Rozwiązania nie ma... prawie. Obecnie trwają prace deweloperów FanFilm nad zmianą dostawcy gatunków i kilku innych kategorii w FanFilm z IMdb na TMdb- gdzie jest to o wiele lepiej ogarnięte (w tym najlepsze filmy nie są sztucznie podbijane przez hindusów), gdzie jest API (a więc o wiele szybciej działa wszystko). Filmy są praktycznie gotowe i przeszły zamkniętą fazę testów z powodzeniem. Ale wersja publiczna będzie dopiero jak dokończone zostaną seriale - może do końca roku się uda, potem testy - więc pewnie w styczniu... ale ile razy ja to od nich już słyszałem że jeszcze chwila... że już prawie....


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - somer - 14-12-2022

(13-12-2022, 05:44 PM)Tomek napisał(a):  np. wtyczka Netflix nie działa w nightly kodi).

a w jakim Kodi działa obecnie wtyczka Netflix ?


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 14-12-2022

W obecnie stabilnej wersji - k19 w coreelec śmiga aż miło.
Owszem jest problem ze spadającą jakością - ale da się to ominąć/rozwiązać - przynajmniej na normalnych systemach (u mnie jednorazowa zmiana ESN w zeszłym tygodniu rozwiązała problem - działa do dziś)


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 14-12-2022

Przypomnę tylko że wątek nie dotyczy netflixa


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - totomasz - 17-12-2022

Witam.
Bardzo proszę o pomoc.
Nie działa wyszukiwanie w FF.
Log:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
FF wersja :2022.1105.0
PTW wersja : 2022.09.30.1 FF repo
wersja 2021.03.20.0 Kodiwpigulce.pl K19 repository
Cache cały wyczyszczony .