Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - pigeonxxl - 14-01-2023

Witam

Dawno nie włączałem Kodi i Fanfilm.  nie działa wyskakuje błąd  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ten post również przećwiczyłem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Również instalacje/czyszczenie wszystkiego włącznie z Kodi


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 15-01-2023

To zrób logi po wystąpieniu błędu. Bo w tym logu nie ma.proby odpalenia ff


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - pigeonxxl - 15-01-2023

(15-01-2023, 05:22 AM)Tomek napisał(a): To zrób logi po wystąpieniu błędu. Bo w tym logu nie ma.proby odpalenia ff


ok mój błąd błąd nie napisałem że błąd jest w trakcie instalacji/aktualizacji  ff i wydaje mi się że to jest  to:

ERROR <general>: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                                    - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                                   Error Type: <class 'ModuleNotFoundError'>
                                                   Error Contents: No module named 'dataclasses'
                                                   Traceback (most recent call last):
                                                     File "/opt/Kodi19L/.kodi/addons/plugin.video.fanfilm/service.py", line 17, in <module>
                                                       from kover import autoinstall  # noqa: F401
                                                     File "/opt/Kodi19L/.kodi/addons/script.module.kover/lib/kover/__init__.py", line 57, in <module>
                                                       from .k19 import *    # noqa: F403, F401
                                                     File "/opt/Kodi19L/.kodi/addons/script.module.kover/lib/kover/k19.py", line 7, in <module>
                                                       from dataclasses import dataclass, asdict
                                                   ModuleNotFoundError: No module named 'dataclasses'
                                                   -->End of Python script error report<--

to samo mam na windows,
na firetv aktualizacja przebiegła bez problemów


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - rysson - 15-01-2023

(15-01-2023, 01:38 PM)pigeonxxl napisał(a): ok mój błąd błąd nie napisałem że błąd jest w trakcie instalacji/aktualizacji  ff i wydaje mi się że to jest  to:

                                                     File "/opt/Kodi19L/.kodi/addons/script.module.kover/lib/kover/k19.py", line 7, in <module>
                                                       from dataclasses import dataclass, asdict
                                                   ModuleNotFoundError: No module named 'dataclasses'
to samo mam na windows,
na firetv aktualizacja przebiegła bez problemów


Czołem.
A jakie tam dokładnie jest Kodi i która wersja Pythona?
Katalog sugeruje Kodi 19, ale wolę się upewnić i dopytać o pełną wersje.

Jest to o tyle dziwne, że dataclasses jest standardowym modułem Pythona od wersji 3.7.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - pigeonxxl - 15-01-2023




RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - heppen_ - 15-01-2023




RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - rysson - 15-01-2023

@pigeonxxl czyli Kodi jest OK

@heppen_ dzięki!

No i wszystko jasne. Minimalna wersja Pythona to 3.7 z kilku powodów.
Samo FF może i się na 3.6 uruchomi (na wcześniejszych na 100% się wywali) ale i tak może działać niepoprawnie.

Nie dałoby się tego Ubuntu nieco odświeżyć?


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - EMR9 - 19-01-2023

Witam mam takie pytanie jak włączam bezpośrednio wtyczkę Fanfilm to ustawiłem sobie taki tryb widoku[Obrazek: Qq9qS5ol.jpg] w opcji filmy a gdy przejdę na następną stronę to mam już podstawowy[Obrazek: imp4NEYl.jpg] czy da się jakoś ustawić żeby każda strona wyglądała w zakładce np.filmy tak jak na pierwszej fotce


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - DenDy - 19-01-2023

Tego już szukaj w swojej skórce, a nie w fanfilmie.
Porządne skórki mają możliwość blokowania wybranego widoku.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 19-01-2023

A podaj wersję FanFilm jaką masz - i skórkę wraz z jej wersją.