Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - paszczi - 26-06-2022

Wybacz @Tomek umknęło mi to gdzieś, wersja wtyczki 2022.06.15.0 modułu PTW: 2022.05.02.0,

@Łonogrzmot tak RD nadal aktualny, pierwsze co sprawdziłem zanim napisałem Smile

A powiedzcie mi może jeszcze czy FF obsługuje torrenty czy nie, czy może jest to w planie, dużo też osób uploaduje na torrenty,


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 27-06-2022

Nie, nie obsługuje torrentów i nie jest to w planie.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - pitpc1978 - 06-07-2022


KODI 19.4
repozytorium ładuje ZIP: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ale już nie instaluje!

a może już wiadomo co się dzieje na nowych instalacjach KODI...nie dołącza ani FF ani IPTV PVR?


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 06-07-2022

Najwyraźniej jest problem z głównym repozytorium kodi (i mirrorami) i nie pobiera zależności.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - pitpc1978 - 06-07-2022

(06-07-2022, 10:26 AM)Tomek napisał(a): Najwyraźniej jest problem z głównym repozytorium kodi (i mirrorami) i nie pobiera zależności.
rozumiem, że jakoś to będzie poprawione - czy muszę to jakoś zgłaszać? Oczywiście nic nie poganiam tylko problem zgłaszam i cierpliwie mam czekać. Smile


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 06-07-2022

Ale to nie jest problem z Fanfilm tylko z samym głównym repozytorium kodi. Nie ma na to wpływu. Zgłoszenie też nic nie da, bo pewnie wiedzą.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - pitpc1978 - 06-07-2022

(06-07-2022, 01:50 PM)Tomek napisał(a): Ale to nie jest problem z Fanfilm tylko z samym głównym repozytorium kodi. Nie ma na to wpływu. Zgłoszenie też nic nie da, bo pewnie wiedzą.
Czyli porostu trzeba czekać i tyle.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 06-07-2022

U mnie 3h temu już działało.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - pitpc1978 - 07-07-2022

(06-07-2022, 04:38 PM)Tomek napisał(a): U mnie 3h temu już działało.
Niestety gdy tylko instaluje ZIP FF - wyskakuje dodatek został zainstalowany...ale wkrótce potem hasła różnych innych że nieudane - nieudane - nieudane.
Soup...PTW Module... FANFILM.... SOYP4 itd. wszytko nieudane.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 07-07-2022

No to najwyraźniej znowu awaria mirrorów repozytorium kodi - nie ma na to wpływu - trzeba po prostu próbować i czekać. Albo masz jakiś błąd w połączeniu sieciowym - bez logów nic więcej się nie powie.