Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tadeuszw - 21-01-2023

Kodi 18.9 Leia
FF 2021.03.13.0
PTW21.9.04.28
Libreelec kodi

Log  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Konto: bt7
Przeszukałem cały internet i nie znalazłem odpowiedz na mój problem,ale do rzeczy
FF po zaznaczeniu Filmy >Najnowsze>np.Avatar znajduje źródło >i zaczyna odtwarzać film,ale nie Awatar , ale zupełnie inny.Informacje pokazują że jest wyświetlany Avatar.Dzieje się to na różnych wyszukanych źródłach i filmach.Co może być nie tak skonfigurowana.Liczę na Waszą pomoc


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - sky02 - 21-01-2023

Zacznij od aktualizacji kodi choć na 19.5 Wszystko idzie do przodu. Kodi 20 Nexus jest już przerabiane. A pomoże czysta instalacja na nowo. Choć Git:rockchip_18.9-Leia) straszy Wink
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 21-01-2023

Nie będzie żadnej pomocy. Od marca 2021 kodi 18 nie jest wspierane przez developerów fanfilm. Zaktualizuj kodi.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tadeuszw - 21-01-2023

Dzięki za sugestię.zaczynam dziłać

Niestety ale mój rockchip 3228 .a nowe kodi jest pod 3288 sprawa się rypła


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - sky02 - 22-01-2023

@tadeuszw   Twój box to zabytek z 2017 roku. LE już go nie wspiera. Jak chcesz coś z niego wycisnąć to powróć na androida, może uda się zainstalować nowe kodi 20. Kodi v17 i nowsze wymagają Androida 5.0 lub nowszego.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nie jestem pewny na 100% czy to Twój Box.
Piszesz "Niestety ale mój rockchip 3228" a w logu masz "m_displayName    : ROCKCHIP,RK3229"
Następnym razem omijaj ROCKCHIP tylko AMLOGIC
Pozdrawiam Smile


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tadeuszw - 22-01-2023




RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - sky02 - 22-01-2023

To go rozbierz i sprawdź dokładnie co posiadasz. Na szybko By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tadeuszw - 22-01-2023




RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - woland357 - 27-01-2023

Wczoraj wyszukiwało źródła serialu Wednesday ( bodajże na filmanie znalazło) dziś już nie wyszukuje żadnego źródła. Czy to normalne? Czemu tak się dzieje


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - pawel1991a - 27-01-2023

Hej. Czemu nie wczytują mi się widżety z serialami i filmami ani w ogóle nie mogę wejść nigdzie dalej gdzie jest jakaś treść. Np w seriale najpopularniejsze bo nigdy czyta ale nie wczytuję i zostaje na tej samej karcie. Co może być nie tak? Jeśli potrzebne bo słabo opisany problem logi to jak zrobić?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka