Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - xnosborx - 16-06-2023

Cześć, zarówno w poprzedniej jak in nowej wersji źródło Filman dla każdego 10 tego odcinka serialu (obojętnie jakiego) załącza odcinek 1, podobnie odcinek 20 jest załączany 2, reszta wchodzi poprawnie.
Wygląda na to że coś nie tak z z odcinkami 10, 20, ... , tak jakby 0 było wycinane.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 16-06-2023

To wynika z błędu API filman. Nie ma na to wpływu.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - xnosborx - 16-06-2023

(16-06-2023, 06:41 PM)Tomek napisał(a): To wynika z błędu API filman. Nie ma na to wpływu.
pomogło zmiana w kodzie pliku filman.py, dla sekcji def search_ep

oryginalnie:
season = int(epNo.split('s')[1].split('e')[0].strip('0')) - 1
episode = int(epNo.split('s')[1].split('e')[1].strip('0')) - 1

zmieniłem na:
season = int(epNo.split('s')[1].split('e')[0]) - 1
episode = int(epNo.split('s')[1].split('e')[1]) - 1

Zastowanie funkcji strip() do usuwanie 0 w ciągu tekstowym nie ma tu sensu, python i tak zrozumie że 002 to 2 Wink

Proszę o sprawdzenie tego rozwiązania i ewentualną zmianę w paczce Smile


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 16-06-2023

O widzisz. A mi powiedzieli że się nie da...


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tele - 17-06-2023

(16-06-2023, 07:14 PM)xnosborx napisał(a): Zastowanie funkcji strip() do usuwanie 0 w ciągu tekstowym nie ma tu sensu, python i tak zrozumie że 002 to 2 Wink
Można użyć ewentualnie wariantu lstrip(), wówczas pozbędziemy się zer z lewej strony, a nie zniszczymy wartości, czyli z np. 0020 zostanie 20.

Zatem można spróbować:
season  = int(epNo.split('s')[1].split('e')[0].lstrip('0')) - 1
episode = int(epNo.split('s')[1].split('e')[1].lstrip('0')) - 1



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - michav765 - 18-06-2023

Ostatnio u mnie wiele linków które na stronach z filmami typu ekino czy Filman działają w fanfilmie nie chcą się odtwarzać.Pojawia się komunkat
"Nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji"
Dzieje się tak zarówno na Windowsie i androidzie a także zarówno na wifi jak i transmisji danych.Dla upewnienia się że problem nie leży w ustawieniach wtyczki albo samego kodi podaję logi
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 18-06-2023

Linki które na filman na stronie to nie są te linki które ma fanfilm. Fanfilm bierze z ich API czyli z tego co oferuje ich apka. Także to że na stronie działa to nie oznacza że w ff będzie działać.
Spróbuj wyczyścić cache resolvera i fanfilm. Jeśli to nie zadziała to kodi nie jest w stanie odtworzyć tych linków.
Coraz więcej linków ma zabezpieczenia js które ciężko obejść przez resolver. Fanfilm tu nie ma nic do rzeczy. Za odtwarzanie odpowiada kodi.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Marek - 18-06-2023

Zainstalowałem w TV z systemem android TV i działał, a po aktualizacji i przestał działać. Kodi 20.1 a android tv 11. Proba czyszczenia cache generuje bład
Podobnie miałem w laptopie tylko ze tam po deinstalacji i ponownej instalacji działa bez aktualizacji


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 18-06-2023

Wzruszyła mnie twoja historia. A teraz weź przeczytaj pierwszy post i zastosuj się do niego. Wersja ff, ptw, logi to absolutne minimum. Wszystko działa w fanfilm


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Marek - 19-06-2023

Rozumiem Twoje wzruszenie ale w logach nic nie ma jedynie w TV zainstalowała się wersja 0.9 a działająca w laptopie wersja to 2023.06.12 niestety do innych dostepu nie mam