Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - juvek - 05-10-2023

[Sam nie wiem] [błąd]
Wersja wtyczki 2023.08.01.01
Wersja modułu PTW 2023.08.01.1

Witam , może ktoś może mi pomóc.
Problem z fanfilm - od jakiegoś czasu nie działa mi odtwarzanie , wszystko fajnie wyszukuje lecz gdy chcę odtworzyć film to ładuje w nieskończoność lub ładuje i za chwilę znika, nie  ma informacji o żadnym błędzie.

Usunąłem Kodi i zainstalowałem na nowo , fanfilm wg instrukcji na forum lecz nie pomogło. Może ktoś mi pomóc?

Pozdrawiam


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 05-10-2023

Fajnie. Tylko że olałeś to, o co proszę w pierwszym poście:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Bez tego jedyna odpowiedź: to u mnie dział


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - juvek - 05-10-2023

Sorry , poprawiłem.

(Edit) 
Wygląda na to że hasło i login do cda premium stało na przeszkodzie. Usunąłem i wszystko śmiga jak wcześniej.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - dornit - 07-10-2023

Czy działa wam wyszukiwanie linków z TB7 lub XT7? Od 3 dni nie wyświetla mi żadnego źródła chociaż gdy wejdę bezpośrednio na XT7 linki widnieją w wyszukiwarce. Sprawdzałem funfilma na 3 urządzeniach: TV, Telefon oraz PC wszędzie ten sam problem.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 08-10-2023

Zero informacji o wersji ff, ptw, więc zero pomocy. Tb7 w okolicy weekendu zawsze ma problemy z czasem odpowiedzi. Poza tym. Wyszukiwarka na stronie nie jest idealna i nie wszystko ff może z niej zaczytać. W kolejnej wersji będzie poprawa tego.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - dornit - 08-10-2023

(08-10-2023, 04:39 AM)Tomek napisał(a): Zero informacji o wersji ff, ptw, więc zero pomocy. Tb7 w okolicy weekendu zawsze ma problemy z czasem odpowiedzi. Poza tym. Wyszukiwarka na stronie nie jest idealna i nie wszystko ff może z niej zaczytać. W kolejnej wersji będzie poprawa tego.
Wszystko najnowsze:
Kodi 20.2
Funfilm 2023.08.01.1 
PTW 2023.08.01.1

Dodam jeszcze że w url resolver dodany jeszcze mam Alldebrid i on działa normalnie.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 08-10-2023

No to w takim razie logi podstawowe po próbie wyszukiwania. Link w pierwszym poście
Alldebrid działa ci z Fanfilm?


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - dornit - 17-10-2023

Logi - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Na samym dole widać jak próbuje znaleźć serial SEE ale dostał odpowiedź z xt7 Dark.Matter.SO2E03, a nie SEE.
Szukając manualnie na stronie XT7 wpisując SEE S02e03 normalnie znajduje takowy plik.

I tak Alldebrid działa normalnie, wyświetla tylko źródła z serwisów wideo bez torrentów, a szkoda.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - owwkddl - 25-10-2023

(07-10-2023, 07:41 PM)dornit napisał(a): Czy działa wam wyszukiwanie linków z TB7 lub XT7? Od 3 dni nie wyświetla mi żadnego źródła chociaż gdy wejdę bezpośrednio na XT7 linki widnieją w wyszukiwarce. Sprawdzałem funfilma na 3 urządzeniach: TV, Telefon oraz PC wszędzie ten sam problem.
Mialem ten sam problem od dłuższego czasu, postanowiłem zmienić hasło na stronie tb7 i oczywiście aktualizacja hasła w FF i zaczął znajdywać źródła. 
Inną kwestia jest, ze niektóre nie odpala, ale pobiera transfer.

Kodi i FF najnowsze wersje 


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Darekvw508 - 28-10-2023

(05-10-2023, 02:25 PM)juvek napisał(a): [Sam nie wiem] [błąd]
Wersja wtyczki 2023.08.01.01
Wersja modułu PTW 2023.08.01.1

Witam , może ktoś może mi pomóc.
Problem z fanfilm - od jakiegoś czasu nie działa mi odtwarzanie , wszystko fajnie wyszukuje lecz gdy chcę odtworzyć film to ładuje w nieskończoność lub ładuje i za chwilę znika, nie  ma informacji o żadnym błędzie.

Usunąłem Kodi i zainstalowałem na nowo , fanfilm wg instrukcji na forum lecz nie pomogło. Może ktoś mi pomóc?

Pozdrawiam
Mam to samo