Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia (/showthread.php?tid=4421)



RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Kasio - 19-01-2024

Wtam
Mam pytanie, jak wyłączy "drugie" okno FanFilm z lista serwerów.Chodzi mi o to że jak wybieram film z okna fanfilm (przygotowanie źródeł) obejrzę film i po zakończeniu lub jak kliknę stop ponownie wyskakuje okno fanfilm (przygotowanie źródeł) ,przysłania wtedy okno oceny Trakt.Jest w ustawieniach fanfilm jakaś opcja która wyłączy ponowne pojawianie sie okna ?


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 19-01-2024

Dziwne zachowanie - nigdy nie spotkałem się z tym żeby ponownie wyskakiwało okno wyszukiwania źródeł. Musiałbyś logi pokazać żebym wyśledził co wywołuje ponownie okno źródeł. Ale nigdy się z czymś takim nie spotkaliśmy

Ok - zainstalowałem dodatek trakt do ocen.
Czyste kodi, czysty FanFilm na domyślnych ustawieniach - nie otwiera okna wyszukiwania źródeł po ocenie filmu. Zmiana wyświetlania źródeł w oknie czy w folderze też nic nie zmienia, odświeżanie kontenera też nie. No testując różne opcje nie udaje mi się tego błędu wywołać.
Może za szybko klikasz? (żart oczywiście)
Wrzuć logi - ale błagam na czysto - odpal film, przewiń, zamknij, oceń.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Kasio - 19-01-2024

Nie dopisałem wcześniej ale tak się dzieje jeśli odpalam film dodany do wtyczki AutoWidget,więc tu chyba będzie problem.


FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 19-01-2024

No to masz winowajcę. Ta wtyczka jest stosunkowo dziwna i stosuje różne triki żeby działać. Najwyraźniej tutaj też. U mnie robiła mega cyrki przy korzystaniu z upnext - porzuciłem ją bo była w stanie zapętlić się i całe kodi przy okazji.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Kasio - 19-01-2024

Tymczasowo zmieniłem w ustawieniach FanFilm Domyślna Akcja: z "Okno ze źródłami" na "Katalog ze źródłami" i problem znikł.


RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tele - 20-01-2024

(15-01-2024, 05:27 PM)Iptv-owiec napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - szuka chyba tylko na serwerach "pobieraj" (długo szuka)
  • By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - zwraca wyniki z serwerów "wrzucaj" (bardzo szybko wyszukuje)
  • Sprawdzałem na tytule "Star Trek Picard s03e01"

    Problemem stało się też na tą chwilę to, że teraz wyszukiwana fraza nie powinna zawierać podkreślenia, tylko spację (choć przedtem było inaczej, bo dawało to więcej źródeł), dlatego FanFilm może nic nie znajdować, chyba że przełączy że w opcjach "wiele źródeł" na "nie", bo wówczas FF szuka wg wyszukiwarki "szukajka" i tam te podkreślenia są dozwolone. Ale wg mnie tam jest mniej wyników.
    Także zrobił się bałagan.

    Na ten moment, to albo wyszukać źródło na stronie www i odtwarzać przez dodatek "tb7 player" w Kodi.
    Albo spróbować podmienić plik, który załączam -
    tb7.zip
    Rodzaj pliku: .zip
    Ilośc pobrań: 25
    Rozmiar: 10.51 KB
    (ścieżka "folderKodi"\addons\plugin.video.fanfilm\resources\lib\sources\pl\) (aby wgrać na TV zobacz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. )

    Jeśli ktoś pobrał plik "tb7.py.zip" tu proszę usunąć mu rozszerzenie "zip", bo tak naprawdę to plik .py, tylko na forum nie można bezpośrednio takich plików załączać, dlatego dopisałem takie rozszerzenie, choć nie spakowałem go zipem.

    Zrzut ekranu po zaaplikowaniu tej poprawki:
    [Obrazek: raeaULJl.jpg]


    RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Tomek - 20-01-2024

    No Smile Co fachowiec to fachowiec Smile


    RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Iptv-owiec - 21-01-2024




    RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - tele - 21-01-2024

    Pliki dla tb7 i xt7 różnią się tylko nazwą oraz tym, że w środku zmieniona jest fraza: albo jest "tb7" albo "xt7"

    Także zwykły edytor tekstowy, operacja "Znajdź i zamień" załatwi sprawę.

    Czyli:
    1. zrobić kopię pliku "tb7.py"
    2. zmienić nazwę na "xt7.py"
    3. otworzyć go w jakimś edytorze tekstowym, może to być nawet Notatnik Windowsowy, i wówczas skrót klawiszowy CTRL+H, fraza "tb7" na "xt7", i klikamy "Zamień wszystko".


    RE: FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia - Iptv-owiec - 21-01-2024

    @tele Dzięki podziałało. Wszystko teraz śmiga.