Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Dodatek Exodus - przestał działać - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Dodatek Exodus - przestał działać (/showthread.php?tid=4623)



Dodatek Exodus - przestał działać - kotjan - 30-08-2022

Witam wszystkich forumowiczów,
w 2018 zainstalowałem Kodi (KDMC v. 17.3 Krypton) na TV Boxie Alfawise (3GB RAM / 32GB ROM, Android 7).
Korzystałem głównie z dodatku Exodus - wszystko chodziło ok (filmy, seriale, napisy PL do nich, itp. itp.).
W czasie przerwy (zawodowej ...) sprawny TV Box wylądował w szafie a ja w innej lokalizacji Smile
Ostatnio po powrocie uruchomiłem urządzenie ponownie. Aplikacja automatycznie pobrała ok. 40 aktualizacji.
Niestety korzystając z dodatku Exodus, cokolwiek bym chciał zobaczyć (filmy, seriale - nieważne stare czy nowe), aplikacja rozpoczyna przygotowywanie źródeł, przeszukuj je (czasami ponad 50 źródeł ...) a następnie wyświetla komunikat:
"i :  Exodus - brak dostępnych źródeł"
Sytuacja dot. nawet wszystkich poz. w "Ulubionych", których kiedyś rozpocząłem oglądanie i zapisałem w ulubionych.
Teraz niezależnie czy chcę "wznowić oglądanie od min. ... / czy od początku" efekt taki sam czyli info j.w.
Co robię teraz nie tak albo czego nie zrobiłem po tej przerwie - proszę o pomoc / wsparcie / poradę ... .
Jestem kiepsko zaawansowanym znawcą Kodi więc sam sobie nie poradzę ... Sad
Proszę ewentualnie o wskazanie jakiegoś konkretnego poradnika (tutoriala), w którym taka sytuacja byłaby opisana wraz z poradą na jej rozwiązanie.
Serdecznie z góry dziękuję.


RE: Dodatek Exodus - przestał działać - Tomek - 30-08-2022

Exodus jest od... 4-5 lat martwy a wręcz niebezpieczny
Wywal całkowicie kodi
Zainstaluj na nowo ze sklepu play najnowszą wersję 19.4
(nie baw się w aktualizacje obecnej wersji bo wywali wszystko w kosmos i będziesz walczył tygodniami bez żadnych efektów)
A następnie zapoznaj się poradnikami ze strony głównej oraz z tym:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Polecam do filmów z lektorem/dubbingiem - FanFilm
Do pozostałych Seren + konto RD


RE: Dodatek Exodus - przestał działać - kotjan - 08-09-2022




RE: Dodatek Exodus - przestał działać - somer - 08-09-2022

Seren jest slimazarny , to już właściwie też przeżytek.
RD czy li Real Debrid- to w największym skrócie serwis pozwalajacy odpalac torrenty w streamie bez buforowania i bez seedowania.
Obecnie najlepszą wtyczką zarówno pod wzgledem wyszukiwania żródeł jak i strony wizualno-funkcjonalnej ,jest FEN z repo By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..


RE: Dodatek Exodus - przestał działać - zborus - 08-09-2022

A FEN przypadkiem nie jest już też martwy?


RE: Dodatek Exodus - przestał działać - somer - 08-09-2022

Nie.Zywy jest zarówno FEN jak i jego klon EZRA.


RE: Dodatek Exodus - przestał działać - zborus - 08-09-2022

A bezpieczne te wtyczki? Gdzieś tutaj na forum widziałem post że właśnie fen umarł


RE: Dodatek Exodus - przestał działać - kotjan - 24-10-2022

Witam - temat podstawowej obsługi Kodi ogarnięty ... dzięki za porady ... Smile
W poprzednim okresie kiedy korzystałem m.in. z wtyczki Exodus, właśnie w tym dodatku można było znaleźć sporo materiałów muzycznych (biografie wykonawców muzycznych, filmy muzyczne (ale nie fabularne tylko poświęcone np. jakieś znanej płycie danego wykonawcy), a nawet sfilmowane koncerty czy festiwale).
W obecnie używanych dodatkach (Fanfilm, The Crew, MB Filmy, itp.) praktycznie trudno cokolwiek takiego znaleźć (nie licząc typowo muzycznych [fabularnych] filmów ale nie o takie materiały mi chodzi.
Czy ktoś może polecić jakąś sensowną wtyczkę (nie licząc oczywiście You Tube), która pozwoliłaby w wyszukiwać takie pozycje ?
Pozdrawiam