Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatek Exodus - przestał działać
#1
Witam wszystkich forumowiczów,
w 2018 zainstalowałem Kodi (KDMC v. 17.3 Krypton) na TV Boxie Alfawise (3GB RAM / 32GB ROM, Android 7).
Korzystałem głównie z dodatku Exodus - wszystko chodziło ok (filmy, seriale, napisy PL do nich, itp. itp.).
W czasie przerwy (zawodowej ...) sprawny TV Box wylądował w szafie a ja w innej lokalizacji Smile
Ostatnio po powrocie uruchomiłem urządzenie ponownie. Aplikacja automatycznie pobrała ok. 40 aktualizacji.
Niestety korzystając z dodatku Exodus, cokolwiek bym chciał zobaczyć (filmy, seriale - nieważne stare czy nowe), aplikacja rozpoczyna przygotowywanie źródeł, przeszukuj je (czasami ponad 50 źródeł ...) a następnie wyświetla komunikat:
"i :  Exodus - brak dostępnych źródeł"
Sytuacja dot. nawet wszystkich poz. w "Ulubionych", których kiedyś rozpocząłem oglądanie i zapisałem w ulubionych.
Teraz niezależnie czy chcę "wznowić oglądanie od min. ... / czy od początku" efekt taki sam czyli info j.w.
Co robię teraz nie tak albo czego nie zrobiłem po tej przerwie - proszę o pomoc / wsparcie / poradę ... .
Jestem kiepsko zaawansowanym znawcą Kodi więc sam sobie nie poradzę ... Sad
Proszę ewentualnie o wskazanie jakiegoś konkretnego poradnika (tutoriala), w którym taka sytuacja byłaby opisana wraz z poradą na jej rozwiązanie.
Serdecznie z góry dziękuję.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Exodus jest od... 4-5 lat martwy a wręcz niebezpieczny
Wywal całkowicie kodi
Zainstaluj na nowo ze sklepu play najnowszą wersję 19.4
(nie baw się w aktualizacje obecnej wersji bo wywali wszystko w kosmos i będziesz walczył tygodniami bez żadnych efektów)
A następnie zapoznaj się poradnikami ze strony głównej oraz z tym:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Polecam do filmów z lektorem/dubbingiem - FanFilm
Do pozostałych Seren + konto RD
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Seren jest slimazarny , to już właściwie też przeżytek.
RD czy li Real Debrid- to w największym skrócie serwis pozwalajacy odpalac torrenty w streamie bez buforowania i bez seedowania.
Obecnie najlepszą wtyczką zarówno pod wzgledem wyszukiwania żródeł jak i strony wizualno-funkcjonalnej ,jest FEN z repo By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Odpowiedz
#5
A FEN przypadkiem nie jest już też martwy?
Odpowiedz
#6
Nie.Zywy jest zarówno FEN jak i jego klon EZRA.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
A bezpieczne te wtyczki? Gdzieś tutaj na forum widziałem post że właśnie fen umarł
Odpowiedz
#8
Witam - temat podstawowej obsługi Kodi ogarnięty ... dzięki za porady ... Smile
W poprzednim okresie kiedy korzystałem m.in. z wtyczki Exodus, właśnie w tym dodatku można było znaleźć sporo materiałów muzycznych (biografie wykonawców muzycznych, filmy muzyczne (ale nie fabularne tylko poświęcone np. jakieś znanej płycie danego wykonawcy), a nawet sfilmowane koncerty czy festiwale).
W obecnie używanych dodatkach (Fanfilm, The Crew, MB Filmy, itp.) praktycznie trudno cokolwiek takiego znaleźć (nie licząc typowo muzycznych [fabularnych] filmów ale nie o takie materiały mi chodzi.
Czy ktoś może polecić jakąś sensowną wtyczkę (nie licząc oczywiście You Tube), która pozwoliłaby w wyszukiwać takie pozycje ?
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości