Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
m-tv guide i internetowa.ws - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kodi dla początkujących (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: m-tv guide i internetowa.ws (/showthread.php?tid=966)

Strony: 1 2


m-tv guide i internetowa.ws - ramzi - 30-07-2018

Witam forumowiczów

Na wstępie zanim sie posypią gromy chciałbym powiedzieć, że dopiero co zaczynam bawić się telewizją w kodi i na razie słabo mi to idzie, szukałem również odpowiedzi w google ale pewnie , źle pytam.

Otóż zakupiłem sobie na miesiąc abonament na internetowa.ws ,
zainstalowałem wtyczkę internetowa.ws następnie
zainstalowałem m-tv guide z tego wątku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak zrobić żeby wciskając dany kanał odpalała się internetowa.ws ??
w Ustawienia m-tv guide>serwisy są tylko wizja.tv , weeb.tv i inne , ale nie ma internetowa.ws , można dodać playliste , tylko nie wiem skąd ją wziąć lub jak ja stworzyć :/

poradźcie.

pozdrawiam,
ramzi


RE: m-tv guide i internetowa.ws - mjw - 30-07-2018

Zmień dostawcę na wizja.tv czy goldvod (lub taki, który daje dostęp do listy m3u) bo twój serwis nie znajduje się w wyżej wymienionej wtyczce.

Ewentualnie z tego co widzę, mają chyba jakąś własną wtyczkę do Kodi. 

Cytat:Gwarancja obrazu bez zacięć (dostęp do serwerów Premium)
Kanały w jakości HD
Brak reklam
Telewizja działa na całym świecie
Oglądaj na telefonie bez dodatkowych aplikacji
Wtyczka KODI
Szybkie wsparcie techniczne



RE: m-tv guide i internetowa.ws - zm1c4l - 30-07-2018

@ramzi jeśli serwis nie udostępnia listę m3u to nie dodasz kanały do mtvguide jedynie co pozostaje Ci to ta wtyczka kodi z iws lub pisanie do supportu mods-kodi o włączenie tej strony. Strona jest dość podobna do wizji patrząc na ilość kanałów czy płatności.


RE: m-tv guide i internetowa.ws - ramzi - 30-07-2018

ok, dzieki za pomoc , to już wiem wszystko co i jak


RE: m-tv guide i internetowa.ws - Łonogrzmot - 07-11-2018

(30-07-2018, 11:56 AM)zm1c4l napisał(a): ta wtyczka kodi z iws

Gdzie mogę znaleźć tą wtyczkę do Kodi, dla internetowa.ws?   [Obrazek: a015.gif]


RE: m-tv guide i internetowa.ws - mjw - 07-11-2018

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: m-tv guide i internetowa.ws - stasiupower - 22-05-2019




RE: m-tv guide i internetowa.ws - Łonogrzmot - 22-05-2019




RE: m-tv guide i internetowa.ws - mjw - 22-05-2019

@stasiupower internetowa.tv wspiera także listy m3u. Jak się zalogujesz u nich na stronie to w zakładce "Moje konto" masz adres listy m3u (m3u KODI) i możesz dodać sobie do pvr iptv simple client: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zrobię do tego niebawem poradnik


RE: m-tv guide i internetowa.ws - sky02 - 22-05-2019

Albo jak MJW napisał, także można dopisać do list m3u. Możesz ich 5 podać w M-TvGuide, lub zkorzystać z listy Jacy : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , która ciągnie strimy z wtyczki podobnie jak WP Pilot, jak kto woli Wink . Oczywiście z naszym epg. Pozdrawiam.