Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-tv guide i internetowa.ws
#1
Witam forumowiczów

Na wstępie zanim sie posypią gromy chciałbym powiedzieć, że dopiero co zaczynam bawić się telewizją w kodi i na razie słabo mi to idzie, szukałem również odpowiedzi w google ale pewnie , źle pytam.

Otóż zakupiłem sobie na miesiąc abonament na internetowa.ws ,
zainstalowałem wtyczkę internetowa.ws następnie
zainstalowałem m-tv guide z tego wątku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak zrobić żeby wciskając dany kanał odpalała się internetowa.ws ??
w Ustawienia m-tv guide>serwisy są tylko wizja.tv , weeb.tv i inne , ale nie ma internetowa.ws , można dodać playliste , tylko nie wiem skąd ją wziąć lub jak ja stworzyć :/

poradźcie.

pozdrawiam,
ramzi
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zmień dostawcę na wizja.tv czy goldvod (lub taki, który daje dostęp do listy m3u) bo twój serwis nie znajduje się w wyżej wymienionej wtyczce.

Ewentualnie z tego co widzę, mają chyba jakąś własną wtyczkę do Kodi. 

Cytat:Gwarancja obrazu bez zacięć (dostęp do serwerów Premium)
Kanały w jakości HD
Brak reklam
Telewizja działa na całym świecie
Oglądaj na telefonie bez dodatkowych aplikacji
Wtyczka KODI
Szybkie wsparcie techniczne
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
@ramzi jeśli serwis nie udostępnia listę m3u to nie dodasz kanały do mtvguide jedynie co pozostaje Ci to ta wtyczka kodi z iws lub pisanie do supportu mods-kodi o włączenie tej strony. Strona jest dość podobna do wizji patrząc na ilość kanałów czy płatności.
Odpowiedz
#4
ok, dzieki za pomoc , to już wiem wszystko co i jak
Odpowiedz
#5
(30-07-2018, 11:56 AM)zm1c4l napisał(a): ta wtyczka kodi z iws

Gdzie mogę znaleźć tą wtyczkę do Kodi, dla internetowa.ws?   [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
#6
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Łonogrzmot
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
@stasiupower internetowa.tv wspiera także listy m3u. Jak się zalogujesz u nich na stronie to w zakładce "Moje konto" masz adres listy m3u (m3u KODI) i możesz dodać sobie do pvr iptv simple client: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zrobię do tego niebawem poradnik
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
Albo jak MJW napisał, także można dopisać do list m3u. Możesz ich 5 podać w M-TvGuide, lub zkorzystać z listy Jacy : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , która ciągnie strimy z wtyczki podobnie jak WP Pilot, jak kto woli Wink . Oczywiście z naszym epg. Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości