Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Coś mi konfiguracja wychodzi ale telewizja się nie wczytuje. Dostałem na 24h do testu listę z alliexpress. W ogóle co sądzicie o korzystaniu z ich list?

Jeszcze napisze co robie - aktywowałem dodatek pvr simple client i wpisałem adres i mimo to telewizja mi się nie pojawia w głównym oknie i nie ładuje kanałów.
# Kodi rządzi #
REKLAMA:



(11-03-2019, 05:51 PM)adrt8v napisał(a): W ogóle co sądzicie o korzystaniu z ich list?

Z "ich list", czyli od kogo?
Zakupionych, w tym chińskim portalu handlowym?
Tak. Zapewniają dostęp do 100 kanałów polskich i wielu innych. 60zł na trzy miesiące.
# Kodi rządzi #
A wpisałeś adres epg?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
adres do m3u tylko, dodanie epg nic nie daje zero zmian
# Kodi rządzi #
Musisz dodać epg. Sprawdź czy klient jest aktywny. Potem wejdź w ustawienia - telewizja - przewodnik - wyczyść dane.

Chociaż zastanawiam się w jakim formacie jest ta chińska lista...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Ta... Zaczynam cię lubić...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Działa po Twojej sugestii wyczyść daneSmile Powiem Ci ze działają kanały i oprócz tego zagraniczne. A jeśli chodzi o nasze źródła gdzie znajdę jakieś listy płatne które mają wszystkie kanały polskie a szczególnie naukowe i sportowe?
# Kodi rządzi #
(11-03-2019, 07:18 PM)adrt8v napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dobra karta zmieniona z kingstone na scandisk A1 class 10 Kodi działa płynniej niż na androidzie, tylko po wyłączeniu boxa h96 pro+ nie można ponownie go uruchomić pilotem oryginalnym ani też pilotem MX3 poza tym wszystkie przyciski działają, znajdzie się na to jakieś lekarstwo?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości