Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
ng.arm Generic
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



Chyba jestem ślepy bo w folderze devices trees nie mogę znaleźć pliku g12a_s905x2_4g.dtb.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
Pobierz i zainstaluj obraz stad : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
W nim znajdziesz odpowiednie dtb.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dzięki wielkie Smile
Powiedzmy że starym wyjadaczom też się zdarza poszukiwać...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Dzięki ZbawcoSmile

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
No i udało się odpalić coreelec na H96 Max X2Smile Jakość obrazu w porównaniu do Mi Box 4k to nieba a ziemia. Żeby jeszcze tylko udało mi się dogadać cały system z Logitech Harmony Hub to będzie w 100% sukcesu.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



Powem tak - ostatnie noghtly na s905x2 śmiga aż miło - za wyjątkiem hdmi-cec - po przełączeniu źródła np. box - TV - box traci połączenie. Przy wyłączeniu TV nie ma tego problemu. Rozwiązaniem jest jedynie wywołanie w jakiś sposób CECToggleState - myślałem żeby to wrzucić do skryptu i wyoływać np. co 5 sekund ale... ale wtedy TV się automatycznie przełącza na źródło.
Sprawdzałem różne kable, różne konfiguracje. Na andku działa to dobrze na tym samym sprzęcie. Na Coreelec z tą wadą. A więc pozostaje odkurzyć MX3
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
U mnie występuje inny problem. Przyciskiem zasilania na pilocie mogę wyłączyć boxa ale nie ma szans żeby go ponownie włączyć. Pomaga wyciągnięcie wtyczki zasilacza i ponowne podłączenie. Dogadałem się nawet z harmony Hub, ale włączyć normalnie się nie da. Na razie zostaje cały czas włączony. Może później uda się znaleźć jakieś rozwiązanie.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
Poczytaj kilkanaście postów wyzej, mjw dał rozwiązanie. Nie sprawdzałem bo ja nie wyłączam boxa.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Z tego co pamiętam to chyba nie podał rozwiązania tylko napisał, że też nie wyłącza w ogóle boxa. Chyba, że mi coś umknęło.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości