Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
@gentillo123 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=15249#pid15249
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



Niestety w moim boxie nie działa. Wysypuje się na ir-keytable -u. Komunikat no such file or directory.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
W takim razie masz zły plik DTB.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
W kodi wszystko działa. Tylko że mam inny box niż King.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
GTmini-A da się uruchomić Coreeleca? Wgrałem na kartę wersję ng ale po wciśnięciu przycisku na spodzie boxa uruchamia się tylko recovery.
@gentillo123 ten sposób działa z procesorami s922x i s905x2 więc z twoim boxem też zadziała. Spróbuj inny plik dtb i wtedy próbuj z konfiguracją pilota.

@farben działa CoreELEC i nawet działa wifi i bt. Widocznie zły plik z DTB użyłeś jeśli startuje recovery. Załączyłem Ci plik, na którym u mnie się uruchamia.


Załączone pliki
dtb.img
Rodzaj pliku: .img
Ilośc pobrań: 38
Rozmiar: 70.18 KB
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



Jak mam zainstalowane Corecelec na pamieci wew. to czy moge jeszcze raz zainstalowact coreelec?

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Możesz tylko po co? Jeśli chcesz możesz zresetować do ustawień domyślnych w ustawieniach CoreELEC.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
@mjw Nie trzeba wgrywać jakiegoś innego recovery? Z tym dtb co podałeś też się uruchamia tylko recovery. Żeby wystartowal z karty trzeba trzeba wcisnąć podczas uruchamiania ten przycisk w dziurce na spodzie tak? A czym wygrywasz img z Coreelec na kartę? Którą wersję ng instalować generic czy bez generic?

Edit: wgrałem wersję nightly z wczoraj i poszło Smile
Zanim cokolwiek zmienisz zainstaluj apkę ze sklepu "reboot to Libreelec" i zobaczy czy ruszy. Jeśli nie to musisz mieć obraz ng.arm generic.
Używam programu do nagrywania kart SD o nazwie Etcher. Wgraj ten obraz: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
wrzuć na kartę plik dtb, który wrzuciłem wyżej. Wsadź kartę i odpal trzymając reset albo uruchom z androida aplikację "reboot to Libreelec".

Musi działać Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości