Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Przerzuciłem CE do pamięci urządzenia. System śmiga zauważalnie szybciej ale mam problem. Wtyczka Exodus przestała wyszukiwać źródła i przestał działać pilot.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



Ale wtyczka exodus jest od dawien dawna martwa. Przerzuć się na coś aktualnego - venom, scrubs 2.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Hej. Posiadam tanixa tx3 mini który działał jak dotąd na libreelec bez problemu ale niestety na wersji 8.2, która niestety nie wspiera netflixa zainstalowałem coreelec wersje 9.0 która później zaktualizowała się do wersji 9.2. Jak przesiadałam się na coreelec to zauważyłem że nie działa mi wifi i wyświetlacz i tu moje pytanie czy da się jakoś sterowniki z Libreelec wyciągnąć i wgrać do coreelec i tak samo w podobny sposób z wyświetlaczem. ??
@piotro237 
Wyświetlacz -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

A co do wifi to prawdopodobnie nieobsługiwany chipset.
Najłatwiej sprawdzić chipset z poziomu androida pobierając aplikacje np. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Właśnie próbowałem z tym wyświetlaczem tej instrukcji ale niestety nie działa bawiłem się z openvfd jak i dodatkowo z FD628 Service plik z Tanix TX3 a wsad dtb gxl_p281_2g restartowałem i nic nadal napis boot i tyle. Najgorsze że nawet jak wyłączę to świeci napis boot.
Upss błąd w poradniku Tongue
Wejdź w ten link By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
skopiuj wszystko, stwórz nowy plik, wklej skopiowaną zawartość i zapisz jako vfd.conf
(lub kliknij PPM i Zapisz link jako)

//edit
Poprawiłem linki w poradniku, teraz powinno być OK

Podziękowali: piotro237
REKLAMA:



Jeżeli chodzi o wyświetlacz wszystko działa poprawnie dziękuje.
Natomiast jeżeli chodzi o wifi to zdjęcie z tego programu podsyłam niżej.
A nie można wyciągnąć jakichś sterowników z tego libreelec ??
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
9082xs był obsługiwany do pewnego czasu.
Już nie pamiętam w której wersji to usunęli ale zrobili to bo nie mieli kodu źródłowego do tego chipsetu.
Nie da rady tego dodać/przywrócić.

Jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji jest kupienie karty pod USB na chipsecie realteka za ~20zł Tongue

Podziękowali: piotro237
(05-11-2019, 12:55 PM)DenDy napisał(a): Upss błąd w poradniku Tongue

//edit
Poprawiłem linki w poradniku, teraz powinno być OK

i teraz jest OK, dzięki. Na moim X92 panel świeci
Mała rzecz a cieszy Smile  zwłaszcza jak co pewien czas pokazuje temperaturę i inne pierdoły. Pozdrawiam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości