Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
(15-11-2019, 03:43 PM)mjw napisał(a): W nowszych boxach z procesorem s905x2 zostaje android obok CoreELEC, w urządzeniach starszych z procesorem s912, s905x traci się androida.
Ok, tylko jak się wybiera z którego startuje?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



@Maciej_27 nie można
@Thomson_T jak masz kartę pamięci wsadzoną to startuje CoreELEC. Jeśli wyciągniesz kartę uruchomi się Android. Z menu CoreELEC możesz uruchomić Androida.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
No ale jak zainstaluje w pamięci wewnętrznej to też musi siedzieć karta SD?
Czy automatycznie startuje coreelec i z niego mogę wtedy uruchomić android?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
W boxach s905x2 musi być włożona karta, w boxach z s905x/912 po instalacji w pamięci wewnętrznej można kartę wyciągnąć. Android i tak się nie odpali bo go nie ma.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Mam pytanie dotyczące dysku podpięte go pod router jak ustawić ścieżkę w coreelec aby widzieć ten dysk?? Pod komputerem normalnie wszystko śmiga dostęp z telefonu też jest tylko nie mogę sobie poradzić z coreelec. Undecided
(16-11-2019, 04:15 PM)piotro237 napisał(a): Mam pytanie dotyczące dysku podpięte go pod router jak ustawić ścieżkę w coreelec aby widzieć ten dysk?? Pod komputerem normalnie wszystko śmiga dostęp z telefonu też jest tylko nie mogę sobie poradzić z coreelec. Undecided
Po IP routera.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



Ok dodałem adres routera i odnalazł dysk ale mam problem bo jak chce obejrzeć film to długo ładuje właściwie już 3 minuty i film się nadal nie uruchomił czy ja coś źle robię?

Dodane niestety ale nie zaladowywuje pliku porostu nie odtwarza a plik zwykły a i 700 MB macie jakieś porady?
Może zwiększ bufor?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Po instalacji w pamięci urzadzenia pojawił się u mnie problem. Testowałem połączenie po wifi i po lanie i w pewnym momencie okazało się że oba te połączenia mają to samo ip co nie powinno mieć miejsca. Co gorsze tych ip nie da się zmienic. Próbowałem na dwóch routerach i na obydwu dla różnych połączeń jest to samo ip tak jakby zablokowane na stale. Ale najgorsze jest to, że podlaczenie boxa do routera kompletnie zwalnia całą sieć. Transfer po lanie w okolicach 2 Mb/s.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Po przeniesieniu na kartę pamięci przestał mi działać pilot. Przy instalacji na karcie wrzucałem pliki konfiguracyjne prosto na kartę pamięci i działało. Gdzie i w jaki sposób mam dodać teraz te pliki?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości