Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Witam
Mam problem z hbo go i netflixem na coreleec. POlega na tym iż nie mogę oglądać zadnych filmów seriali. Wyswietla mi sie komunikat an update od Widevine CDM is required to play this content. Po pobraniu i instalacji także nic się nie uruchamia. Pytanie czy da sie to jakoś naprawić? Mam zainstalowany build cherry z polish team. Pozdrawiam
REKLAMA:



Witaj

W linku poniżej ktoś miał podobny problem:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&highlight=netflix

spróbuj pobrać ręcznie plik libwidevine.so  udostępniony tam przez któregoś z kolegów powinno pomóc.

Co do HBO to nie wiem ale Netflix działa - przed chwilą oglądałem drugi sezon "Marsa" Smile
(18-12-2019, 07:11 PM)mjw napisał(a): Tak, można uruchomić z karty pamięci, pendrive i dysku twardego

Uruchomiłem N5 Plus z karty. CoreELEC uruchamia się około15 sekund. To co ma działać to działa dobrze. Żadnych problemów z zanikaniem dźwięku. Podłączyłem klawiaturkę radiową Rii.
Witajcie. Trzeba zrestartować i Core to Linux nie Android. Owszem ze starszym jądrem, ale Android ma jeszcze starsze. Pozdrawiam Smile
New firmware Magicsee N5 Plus with S905X3 SoC (20191101)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(19-12-2019, 10:46 AM)jerzyk17 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

A po co ta informacja w temacie o CoreELEC?
REKLAMA:



Wink 
(19-12-2019, 11:39 AM)DenDy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

A po co ta informacja w temacie o CoreELEC?
Bo to pierwszy box z S905X3, na którym można uruchomić CoreELEC Wink
Oglądam telewizję, dokładnie mtv guide z teleevidenie i obraz wyświetla się w full HD, ale nagle idzie cały czas w slow motion, mimo że dźwięk słychać, że idzie normalnie. O co chodzi?

Czy winą jest to, że wyświetlają się kanały w jakości 1080 h264 i mój box tego nie wyrabia? No ale wcześniej nie było tego problemu najwyraźniej. Nie pomógło nawet wyłączenie VPN. Przewód HDMI za słaby? To już szukanie przyczyny nie wiadomo gdzie chyba

No i reset boxa pomógł i wszystko narazie działa, ale dlaczego tak się dzieje,że w ogóle musi nastąpić reset. Są gdzieś błędy?
# Kodi rządzi #
(19-12-2019, 05:50 PM)adrt8v napisał(a):  mtv guide 

Czemu Ty z uporem "mianiaka" korzystasz tylko z tej wtyczki, co "chwilę" piszesz o problemach z działaniem "czegoś tam", gdzie za każdym razem w tle, występuje wskazany wyżej dodatek [Obrazek: a015.gif]
Jest najbardziej przejrzysta i wygodna. Otwieram tą wtyczkę i mam całą listę z widocznymi programami co i gdzie leci.
# Kodi rządzi #


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości