Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
W Google tego pełno...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Nie działa. Pobrałem gre, wrzuciłem do odpowiedniego katalogu, otwiera się okno arcade games, te główne okno emulatora i potem szare okno z napisami białymi że nie może znaleźć systemu itd.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
# Kodi rządzi #
Sprawdziłem na romie PSP - FIFA Street działa bez żadnego problemu.
Gdzieś popełniasz błąd, mam nadzieję, że nie wgrywasz romu w formacie .zip? Tongue
Nie no, pobrałem gre w formacie rar i do folderu Smile więc trzeba wypakowac...

Trafiłeś. Odpaliło, ale no gamespad detected. Wiadomo dlaczego. Da się skonfigurować sterowanie za pomocą telefon u?
# Kodi rządzi #
Oj tego to nie wiem, spróbować możesz z aplikacją Yatse.
Mam problem z mecool KM9 Pro, nie mogę włączać pilotem boxa pod coreelec. Jak odłącze wtyczkę od prądu i podłącze to się uruchomi i pilot działa a uruchomić nie idzie przyciskiem na pilocie.

Czy działa wam archive na Teleelevidenie?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



(30-12-2019, 07:54 PM)Thomson_T napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Panowie mam crash całego kodi. Wszystko działało pięknie. W ustawieniach skórki zephyr 2 zacząłem bawić się jakimiś ustawieniami żeby sprawdzić co można zrobić. W wyglądzie background był do pobrania jakiś blur. Pobrałem to i zawiesiło mi kodi w coreelec. Wyłączyłem boxa, a po ponownym uruchomieniu mam pusto i zwykłą skórkę fabryczną. Nie widzę nawet żadnych wtyczek. Jakiś ratunek czy wszystko od nowa?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
# Kodi rządzi #
Hehe Smile Napisał bym " A zrobiłeś kopię zapasową przed zabawą ?"  Na 100% nie. Sprawdź czy masz po reconfiguration w \\COREELEC\Userdata swoje pliki i ustawienia wtyczek . Zwłaszcza ten katalog \\COREELEC\Userdata\addon_data\. Skopju na pena i przywracaj ustawienia potrzebnych wtyczek zastępując katalogi. System często zachowuje konfigurację dodatków przy totalnym resecie. Np przejście z kodi 18 na 19. Pozdrawiam i szczęścia życzę  hehe ja także zapomniałem kiedyś o kopij błahahah Smile
Ps. nie jestem wredny Wink
Na szczęście zrobiłem kopie... w sierpniu. Coś tam uratowane. Teraz o kopiach będę pamiętał bardziej.
# Kodi rządzi #


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości