Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Czemu w kodi po wgraniu na karte jest po angielsku a przy zmienie jezyka mam tylko opcje angielski , mam wpięty internet
REKLAMA:



Wgraj sobie ręcznie zipa: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ok wgrałem i moje ostatnie pytanie da się jakoś przspieszyc tego pilota od mecoola ? bo dziala ale tak jakby z opoznieniem w porównaniu do klawiatury z touchpadem
@Lampardzino Masz w pierwszym poście napisane jak się pobawić z opóźnieniami na pilocie.
O języku też już Ci pisałem, że zainstalujesz go z repo kodi, nie trzeba zipa Tongue
Settings > Addons > Install from repository > Kodi Add-on repository > Look and Feel > Languages > Polish
ma ktoś to wgrane na mecoola W 1 gb? bo wgralem na Pro+ (2gb) i widac roznice a na W 1 GB odczuje się coś?
Oczywiście że na 1 gb odczujesz różnice. Właściwie to 1gb boxy dostają nowe życie dzięki CE.
REKLAMA:



a jesli ma roota to zadziała? bo niestety nie umiem zdjąć roota z niego
To nie ma znaczenia czy masz roota czy nie. Coreelec to odrębny system. Root androida nie ma nic do niego.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(01-01-2019, 12:15 PM)Lampardzino napisał(a): Czemu w kodi po wgraniu na karte jest po angielsku a przy zmienie jezyka mam tylko opcje angielski , mam wpięty internet
Tak na przyszłość - po uruchomieniu pierwszym coreelec jest tylko angielski, i w ustawieniach języka nie ma PL - jest tylko angielski. Wystarczy wtedy zrestartować boxa i przy kolejnym starcie będzie już dostępny.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Cześć,

krótko i na temat: urządzenie typowo pod kodi i filmy + netflix, hbo go oraz czasem amazon prime

1) Biorąc pod uwagę powyższe, jest różnica czy CoreElec czy LibreElec (jeśli chodzi o KODI oczywiście)?
2) Jeśli chodzi o automatyczne dopasowywanie częstotliwości odświeżania do fps video (najważniejsza dla mnie funkcja) to i CoreElec i LibreElec to wspierają, prawda?
3) Zamierzam kuipć MXQ Pro. Lepiej S905X czy S905W? 1Gb ramu wystarczy, czy celować w 2? A może coś jeszcze innego polecicie pod powyższe?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości