Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
a ma ktoś do boxa mecool dobre ustawiania do pilota kombinuje przestawiam i coś mi to nie wychodzi za bardzo
REKLAMA:



(09-01-2019, 11:40 AM)Lampardzino napisał(a): a żebym ja to wiedział Big Grin później sie zorientowalem jak zaczynałem drugi raz robić to samo Big Grin , takie pytanie jest sposob na obejście olpaira ? wgranie jakiejś wtyczki czy coś ?
Zapomniałem o tobie, pisałeś do mnie na ptw odnośnie openload. Podeślę ci to autoparowanie jak wrócę z roboty Smile

Wysłane z mojego Nokia 6.1 przy użyciu Tapatalka
@gallanonim... A nie mówimy ciiiiii.....?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(25-12-2018, 01:01 PM)remekb napisał(a): Czołem. Właśnie zainstalowałem CoreELEC na M8S PRO PLUS, dodałem konfigurację pilota i wszystko ładnie śmiga. Chciałbym jednak, aby pilot działał przez bt. Czy jest taka możliwość w CE?

(09-01-2019, 06:18 PM)Tomek napisał(a): @gallanonim... A nie mówimy ciiiiii.....?

A o co biega? "Tajnowojenno"?
Też bym chciał to autoparowanie i zapewne nie tylko ja.
(09-01-2019, 06:18 PM)Tomek napisał(a): @gallanonim... A nie mówimy ciiiiii.....?

Ups..  Confused

Myślałem, że większość wiedziała o autoparowaniu w cherrytv, ktore zostalo wylączone publicznie ze względów wydajnościowych Tongue Nawet głośno o tym było przy starcie forum ptw. Zakończmy temat na tym, że publicznie nie jest dostępne i nie będzie Smile
Witam wszystkich.
Testuję CoreElec na pudełku z prockiem S905x. Jak na razie z grubsza jes OK, jednak mam jeden problem. Po założeniu nowego profilu za nic nie da się do tego profilu zalogować. Cz ma ktoś CE z dodatkowym, działającym profilem?
REKLAMA:



Udało się komuś uruchomić na MeCool M8S Pro (S912) 3GB RAM 16 GB ROM? LibreElec bez zarzutu mi bootuje, natomiast zależy mi na KODI 18.

@EDIT
Zmieniłem plik dtb.img (MeCool K3 Pro 3/16) i odpalił, ale nie jestem pewien czy wszystko działa. Np są problemy z Wifi 5GHz
@mkf118 powinieneś użyć gxm_q200_3g lub gxm_q201_3g najlepiej przetestuj oba.
(12-01-2019, 06:56 PM)DenDy napisał(a): @mkf118 powinieneś użyć gxm_q200_3g lub gxm_q201_3g najlepiej przetestuj oba.

no właśnie jest problem, chyba nie wykrywa mi Ethernet tylko WiFi. A addon Netflix i HBO GO przycina, może też wina jakiś kodeków.

Wystarczy, że podmienię plik? Czy muszę od nowa konfigurować?
Dla S912 nie ma możliwości płynnego odtwarzania z wtyczki netflix tak jak i zapewne z HBO GO z powodu braku sterowników gpu.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości