Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Ktoś używa CE na jakimś boxie z S912? Nie chce mi gnojek pobrać libwidevinecdm.so do wtyczki Netflix i HBO. W kółko chce pobierać obraz i wypakowywać plik ale nie wypakowuje...
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



(31-01-2019, 07:24 PM)mjw napisał(a): Ktoś używa CE na jakimś boxie z S912? Nie chce mi gnojek pobrać libwidevinecdm.so do wtyczki Netflix i HBO. W kółko chce pobierać obraz i wypakowywać plik ale nie wypakowuje...

Wypakowanie polega na tym że kółko się kreci (skórka Confluence). Na starej karcie 4gb zdążyłem zrobić kawę, wypić ją i coś tam jeszcze. Jak skończy to ruszy film. Na karcie 32GB U1 parę minut. Ja musiałem jeszcze (chyba przed tym) zainstalować wtyczkę inputsream adaptive.

Tak wiem bo mam na s905x i bez problemu działa, tutaj na s912 niby kończy wypakowywanie ale wywala błąd odtwarzania. Gdy ponownie próbuję uruchomić to znów pobiera i tak w kółko. Wygląda jakby nie wypakowało i próbowało odtworzyć...

Jakbyś mógł podesłać mi w wiadomości prywatnej plik libwidevinecdm.so z folderu CDM to może u mnie by ruszyło. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(31-01-2019, 07:58 PM)mjw napisał(a): Tak wiem bo mam na s905x i bez problemu działa, tutaj na s912 niby kończy wypakowywanie ale wywala błąd odtwarzania. Gdy ponownie próbuję uruchomić to znów pobiera i tak w kółko. Wygląda jakby nie wypakowało i próbowało odtworzyć...

Jakbyś mógł podesłać mi w wiadomości prywatnej plik libwidevinecdm.so z folderu CDM to może u mnie by ruszyło. Wink

(31-01-2019, 08:07 PM)szychu81 napisał(a):
(31-01-2019, 07:58 PM)mjw napisał(a): Tak wiem bo mam na s905x i bez problemu działa, tutaj na s912 niby kończy wypakowywanie ale wywala błąd odtwarzania. Gdy ponownie próbuję uruchomić to znów pobiera i tak w kółko. Wygląda jakby nie wypakowało i próbowało odtworzyć...

Jakbyś mógł podesłać mi w wiadomości prywatnej plik libwidevinecdm.so z folderu CDM to może u mnie by ruszyło. Wink

Dopisałem do poprzedniego. Instalowałeś inputsream adaptive?
CE na S912 odtwarza płynnie hbogo więc netflix też.
(01-02-2019, 10:32 AM)zm1c4l napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



@szychu81 dzięki za chęci ale udało mi się wypakować ręcznie i dalej nie ruszało więc pomogła instalacja CE od nowa.
@zm1c4l Netflix płynnie chodzi tylko w 720p, a HBO w 1080p... Szkoda Wink
@Tomek niby w nowym CE usprawnili ale jakoś u mnie dalej pokaz slajdów w 1080p.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
na s905x u mnie netflix w 720p chodzi płynnie - bez żadnych zacięć nawet na dynamicznych scenach. 1080p niby chodzi - ale ogląda się źle..
HBO - śmiga w full detalach Smile Tylko szkoda że ma dźwięk 2.0 Sad
BTW - a czemu się na s912 przerzuciłeś?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Cały czas używałem s905x, a s912 robił za serwer tvheadend dla IPTV + dysk sieciowy ale udało mi się kupić za grosze DELL T1650 z Xeonem i 16GB ramu więc teraz on robi za pełnoprawny serwer NAS na OpenMediaVault więc mogę pobawić się z 912. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Czy ktoś może wie jak zmusić CE aby był sterowany po CEC za pomocą pilota od amplitunera (Denon avr-x4400H)? Pilot od TV (Sony) oczywiście ogarnia CEC, problem w tym że filmy oglądam na projektorze (Optoma) i TV jest wtedy wyłączony. Da to się jakoś zrobić?

I jeszcze jedna kwestia, czy idzie do skórki Confluence dodać w menu zamykania opcję "boot from internal"?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości