Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
Problem jest tylko z kilkoma pozycjami z listy (wspomniane Yellowstone, Kajko, Maniac), inne zachowują się bezproblemowo.
REKLAMA:



Spisz je mi, wyślij na pw wraz z linkami do trakt do tych seriali (nie mam czasu żeby to ogarnąć), zgłoszę, może jest jakiś błąd w api trakt, może jest jakiś błąd w interpretacji i jak będą podane b. szczegółowo to może się wychwyci subtelną różnicę. Opisz też dokładnie jaką ścieżką w fanfilm się dostajesz.
@jachu76 - dostałem info że trailery będą poprawione przy kolejnej aktualizacji. Ponoć się udało rozwiązać długoletniego buga
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Myślę, że jest to błąd w API, np. Kajko znajduję przez "szukaj" tylko odcinki od 1 do 5. Nie widzi 7-9. Opcje pokaż nieemitowane włączyłem na wszelki wypadek, ale akurat ta seria została wg trakt wyemitowana.
Tak samo z Yellowstone, trudno żeby w progresie otworzył coś do czego nie ma odwołania bo wg niego nie ma 4 sezonu (po wyszukaniu przez "szykaj").[Obrazek: a66ea104919aea46e1ace03c59e85191.jpg]
Dobra - udało mi się na tym yellowstone wychwycić ten błąd. Co dziwne - coreelec działa mi idealnie, na linux też...
Zgłaszam. Dzięki za obszerną diagnostykę
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Jest ewidentnie błąd. W wersji sprzed naprawy dodawania do biblioteki Yellowstone działa prawidłowo. W późniejszej się gubi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Tak dokładnie było.
Nie tylko Yellowstone, posypało się kilka innych tytułów.
Tak. Już wiemy jak i kiedy. Teraz tylko jak to naprawić. Dzięki wielkie, dzięki twojemu uporowi chyba się uda.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
W niedzielę oglądałem kilka odcinków KiK w FF i chyba źródło było z filmana (na stronie Filmana źródła są na 100%). Na marginesie polecam . Zwłaszcza fujarkę Łamignata i smoka wegetarianina .
Co do błędu w Trakcie jest to prawdopodobne, tylko zastanawiam się dlaczego Crew po kliknięciu w tytuł (w progresie) otwiera listę sezonów, a FF, kręci chwilę kółkiem i nic się nie dzieje.

Sprawdziłem i zarówno w filmanie, trakcie jak i themoviedb sezony są dobrze wylistowane, sezon 1 - 5 odcinków, sezon 2 - 9 odcinków.

Screen z traktu[Obrazek: 48d452a517036abf00ab4d1e525854fa.jpg]

Screen z filmana[Obrazek: fcb9ef1ebd6f252e404037a21d14743a.jpg]

Screen z movie db[Obrazek: e4c0fefbb70f0d21703dcb64aab7c315.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości