Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
Proszę:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



Czyli jednak skórka...
Wołam @"enefem"
Była zmiana w skórce i nazwy widoków się pozmieniały - tu taj autor skórki podpowie jak to zmienić...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
dzięki wielkie chłopaki! Zrobiłem 2 sposobem i wszystko działa tak jak trzeba! 
Jesteście mistrzami   Big Grin
(22-12-2021, 10:47 AM)Piotr.W napisał(a): Po kilku tygodniach testów FF, wszytko hula super, poza jednym, wznawianiem odtwarzania od miejsca w którym skończyłem oglądać.
Nie wiem czy to tylko u mnie, czy globalny problem FF


Podbijam temat, czy ktoś ma problemy z wznowieniem odtwarzania od miejsca w którym się skończyło/zamknęło film?
Może po prostu mam coś nie tak skonfigurowane?
Chociaż przeglądnąłem wszystkie funkcje, widzę tylko w FF w ustawieniach, zakładce odtwarzanie - wznów odtwarzanie (kiedy odtwarzanie się zacznie). Mam to zaznaczone a i tak za każdym razem zaczyna się odtwarzanie od początku.
Dawniej wyskakiwał monit z pytaniem czy od początku czy wznowić.
Chyba będzie poprawka w tej część.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Mam jeszcze jeden problem z FF, źródła odtwarzane z TB7, przy każdej następnej próbie otworzenia tego samego źródła z poziomu FF, które jest już w mojej bibliotece (w TB7), ucina mi przydzielona ilość transferu o wielkość tego źródła. Odtworzenie tego samego źródła z biblioteki, z wtyczki TB7, nie sprawia tych problemów.
Tak - znany problem - ale nie do ominięcia (na razie)
Masz wyłączone cache źródeł w ustawieniach fanfilm
Z tb7 jest ten problem że jest token czasowy na niektóre linki - wtyczka tb7 ma inną zasadę działania i pobiera plik bezpośrednio z tego co masz zapisane na tb7. w zakładcehttps://tb7.pl/mojekonto/pliki
Fanfilm odświeża przy wyszukiwaniu linki, więc i token czasowy się zmienia. Rozwiązanie - włączenie cachu dla źródeł - ale wtedy czasem może nie zadziałać film przy próbie odtworzenia (bo link będzie z cache a nie ze strony z nowym tokenem) - możesz też włączyć czyszczenie cache co 6 godzin - w większości sytuacji powoduje że ten link jest aktywny i uruchomi się.
Rzucę hasłem - może coś się uda...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Dzięki Tomek, za zajęcie się tematem.
2022.01.18
- Nowe źródła Netflix, Amazon Prime, HBO Go, Disney+
wtyczka sprawdza, czy dany film/serial jest dostępny u operatorów
po wybraniu odtwarzania - uruchamia potrzebną wtyczkę
wymagane i obsługiwane wtyczki:
'plugin.video.netflix' repo - castagnaIT
'plugin.video.amazon-test' repo - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
'slyguy.disney.plus' repo - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
'plugin.video.hbogoeu' repo - official kodi
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości