Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Cześć,
Może ktoś bawił się w CANAL+ BOX 4K programem "Button Mapper: Remap your keys" lub może polecić inny ?
Chcę na pilocie podmapować 1 przycisk i dodać mu funkcję "enter", niestety mam komunikat z Button Mappera,
że muszę wykonać polecenie:
/adb shell pm grant filar2.homebutton android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS
niestety za diabła nie mogę się połączyć przez kabelek USB z peceta do C+ boxa.
Łączę się przez Remote ADB Shell z komórki, ale tam to polecenie nie działa.
Może mi ktoś rozjaśni, bo nie znam kompletnie ADB Shella, a chciałem zmienić te uprawnienia.

(Obejściem jest apka na telefon Bluetooth Keyboard & Mouse, lub podłączenie myszki do portu USB,
ale chciałem jednak wykorzystać pilota od C+ boxa. )
Odpowiedz
REKLAMA:



Dobry dzień

Czy ktoś może mi doradzić z Canal + Box? Używam go jako tunera DVB-T2 i jako odtwarzacza KODI.

Muszę ustawić, aby aplikacja DVB-T2 (kanał na żywo) działała bezpośrednio po uruchomieniu. Teraz dostaję interfejs Canal+, muszę kilkakrotnie wciskać przycisk aplikacji, a następnie przejść do Kanału na żywo i kliknąć.

Czy nie da się tego zrobić automatycznie, telewizor uruchamia się i od razu startuje do DVB-T2?
Odpowiedz
Odświeże kotleta

Ponoc dekoder można uruchomic szybciej, w opcjach nic takiego nie znalazłem..


Niektóre programy ( prawdopodobnie z canal+) nie mogę uruchomic , zarejestrowalem sie na koncie C+ i aktywowawalem dekoder ..

Można zmienic kolejność kafelek aplikacji ? [Obrazek: c73d127df674e40c8b2849d6db595d3e.jpg][Obrazek: d6c4ca75d9814f128bbd74d56822537d.jpg]

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
@Gooo.Wejdź w Ustawienia dekodera->Ustawienia urządzenia->Tryb uśpienia->Uśpij.Będzie to działało, gdy wyłączysz dekoder na ostatnio oglądanym kanale.Dekoder powinien się włączyć na tym samym kanale.U mnie tak działa.
Odpowiedz
Zainstalowałem game pass na boxie i wszystko chodzi ładnie, tylko mam problem z kontrolerem xbox, niby działa, ale co chwila pojawia się komunikat o błędzie połączenia bluetooth. Pad nowy od xbox series, 3m od boxa. Ktoś używa i miał podobnie? Jest na to jakaś recepta, czy muszę kupić wireless adapter? No i pytanie czy taki wireless adapter zadziała na androidzie?
Odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
(14-12-2021, 01:19 PM)ravnov napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i niestety trzeba mieć konto założone u ms żeby pobrać program do aktualizacji xboxa.

Zrobiłem to, bez zmian. Co ciekawe na padzie asusa nie było problemów. Może bluetooth jakiś dziwny?
A łączyłeś z pctem czy laptopem przez bluetooth jak tak to usuń urządzenie w pc lub laptopie, a nie prościej napisać do supportu canalplus?
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości