Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Może ktoś wgrać apkę Eurosport i spróbować się zalogować? Czy po przejściu w okno hasła znika wam klawiatura i nic nei możecie wpisać?
Odpowiedz
REKLAMA:



Tak trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i wtedy pominąć aktywację. Wejść głosowo do ustawień i zainstalować Wolf Launcher i następnie ustawić go jako domyślny. I wtedy już nie mamy blokady 18+.

Podziękowali: dabroviec
Odpowiedz
(07-02-2022, 06:33 PM)Marcinxl napisał(a): Tak trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i wtedy pominąć aktywację. Wejść głosowo do ustawień i zainstalować Wolf Launcher i następnie ustawić go jako domyślny. I wtedy już nie mamy blokady 18+.
Ale jak głosowo przy przywróceniu ustawień fabrycznych, możecie jakoś to rozpisać bo nie chce się wkurzać sam na siebie że cos mi nie wychodzi. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Po przywróceniu ustawień fabrycznych. Przechodzisz całą wstępną konfigurację boxa włącznie z zakogiwaniem się na konto google. W momencie gdy box wyświetli kod i poprosi o rejestrację na stronie internetowej Ty wciskasz przycisk wybierania głosowego i mówisz ustawienia.
Odpowiedz
Odpowiedz
(08-02-2022, 05:31 PM)Marcinxl napisał(a): Po przywróceniu ustawień fabrycznych. Przechodzisz całą wstępną konfigurację boxa włącznie z zakogiwaniem się na konto google. W momencie gdy box wyświetli kod i poprosi o rejestrację na stronie internetowej Ty wciskasz przycisk wybierania głosowego i mówisz ustawienia.
Dzięki zrobię to jutro dziś mam w planach mecz West Hamu jeszcze wiec nie chce czegoś skopać tak na szybko Wink jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Ostatnie pytanie ? z pena oba dwa pliki zainstaluje wtedy bez problemu czy będą jakieś schody, wiem że trzeba zapodać uprawnienia. Tylko pytam. Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



Będziesz potrzebować jeszcze File managera do zainstalowania ze sklepu Google Play aby móc przeglądać zawartość pendrive.
Odpowiedz
(08-02-2022, 06:25 PM)Marcinxl napisał(a): Będziesz potrzebować jeszcze File managera do zainstalowania ze sklepu Google Play aby móc przeglądać zawartość pendrive.
Spoko on akurat był chyba w moim modelu, chociaż pojawił się jakiś x coś tam , ciekawi mnie czy serio nie będzie blokady, druga sprawa jeśli sprzedają to na własność a niby dekoder jest 4K dlaczego od c+ nie ma nic w 4ka od polsatu jest!!! Chociażby Eleven sport 1 4K ???


Oki zrobiłem nie widać na liście że jest jakaś blokada, w sumie udało mi się zalogować do wszystkich kąt tylko przynajmniej mój box raczej do końca nie robi twardego resetu bo nie loguje się przez sieć wifi przez telefon, ale poszło i działa. Dzięki
Odpowiedz
Witam

Ponawiam pytanie odnośnie dziwnej ramki na canal+ box jak na załączonym obrazku. Specjalnie zeskalowalem obraz na mniejszy. Przy oglądaniu czegokolwiek strasznie to się rzuca w oczy. Ktoś spotkał coś podobnego?[Obrazek: aK6xBE8l.jpg]
Odpowiedz
jakie ramki ???
jeśli chodzi o czarną otoczkę  woku obrazu to trzeba zmienić rozdzielczość w boxie lub dopasować w ustawieniach ekranu telewizora
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości