Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
(08-02-2022, 07:51 PM)kysiek86 napisał(a): Witam

Ponawiam pytanie odnośnie dziwnej ramki na canal+ box jak na załączonym obrazku. Specjalnie zeskalowalem obraz na mniejszy. Przy oglądaniu czegokolwiek strasznie to się rzuca w oczy. Ktoś spotkał coś podobnego?[Obrazek: aK6xBE8l.jpg]
Widzę że masz apke Chronus,możesz dodać plik apk tej apki bo ja już z kilku źródeł ściągałem i po instalacji mi się ona wykrzacza i nie działa
Odpowiedz
REKLAMA:



Właśnie ciężko jest to pokazać. Specjalnie zmniejszyłem rozmiar wyświetlanego obrazu. Nie chodzi o czarne pola wokół.. Jak się przybliży zdjęcie to widać jasne ramki wokół samego generowanego obrazu.
Odpowiedz
(26-05-2021, 02:55 PM)mjw napisał(a): Dotarł do mnie wczoraj box od Canal+ zakupiony za 169 złotych. 

Specyfikacja: 
SoC: Amlogic S905X2
CPU: Quad-core 1.8 GHz (ARM Cortex-A53)
GPU: ARM Mali-G31 MP2
RAM: 2GB
Pamięć wbudowana: 16GB
Wifi: 5Ghz, 2.4Ghz
BT: tak
Pilot: na BT z wbudowanym mirkofonem
LAN: 100 Mbps
SPDIF: tak
Slot kart pamięci: nie
Port USB: 1x 3.0
System: Android TV 9 z nakładka Canal+
Certyfikacja: DRM Widevine L1, Netflix 4k
Wbudowany Chromecast: tak
Tuner: DVB-T2

Póki co box działa zadziwiająco dobrze i co ciekawe udało się na nim uruchomić CoreELEC z USB. Działa WiFi i BT, jednak nie działa wbudowany tuner. 

W miarę użytkowania będę uzupełniać post z rezultatami.

Przetestowane:
  • Działa automatyczne uruchamianie TiVi Mate po wybudzeniu z uśpienia,
  • GeForce NOW działa po WiFi bez problemu,
  • Zmiana launchera z domyślnego,

[Obrazek: R8E3QVsl.jpg][Obrazek: a9k3qgol.jpg][Obrazek: ieIgpDyl.jpg][Obrazek: vPoiZSdl.jpg]

Widzę, że rozebrałeś tego boxa. Wiesz może jaki chipset ,(model,firma) jest odpowiedzialny za odbiór DVB-T?
Odpowiedz
Czy można zrobić backup aktualnych ustawień aplikacji i ustawień w tym boxie? Na egzemplarzu "domowym" będę chciał zrobić reset aby zlikwidować nieszczęsną blokadę na Tv naziemnej a potem niestety wszystko trzeba ustawić na nowo (dobrze, że chociaż w Tivimate można zrobić backup ustawień Wink). Jest taka opcja całościowa czy pozostaje instalowanie i wklepywanie wszystkiego po kolei?
Odpowiedz
Czy ktoś odpalił na boxie serwer samby (smb)?
Nie potrafię nic takiego znaleźć więc odpaliłem serwer ftp w X-plore (i w Solid Explorerze - mam płatne wersje obu czyli bez ograniczeń). W telefonie dodałem połączenie, połączyło z serwerem i mogę przeglądać pliki na pendrive podpiętym do boxa. Jednak przy próbie przesłania/usunięcia pliku pojawia się problem, bo nie mogę nic na tym napędzie zapisać. Tak jakbym nie miał uprawnień z zewnątrz. Gdzie mogę nadać takie uprawnienia?

I przy okazji pytanie kolejne: czy można zrootować boxa/wgrać inny soft i zachować certyfikaty? L1 powinien zostać, ale co z netflixem?
Odpowiedz
Dopiero jak sformatujesz pena jako pamięć boxa będziesz mógł chyba dopiero przesyłać na niego.
Odpowiedz
REKLAMA:



czy taki pen sformatowany pod boxem jest też widoczny normalnie pod windowsem?
Odpowiedz
(10-02-2022, 10:32 AM)shados napisał(a): jest też widoczny normalnie pod windowsem?


[Obrazek: ek9pXC5l.jpg]
Odpowiedz
(10-02-2022, 06:18 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(10-02-2022, 10:32 AM)shados napisał(a): jest też widoczny normalnie pod windowsem?


[Obrazek: ek9pXC5l.jpg]
Rozumiem, że to jest pamięć sformatowana jako pamięć wewnętrzna. Ta sformatowana jako pamięć wymienna to fat32. Czy formatując samodzielnie na exFAT zadziała to pod boxem?
Odpowiedz
Aaa jakieś skróty do ustawień systemowych w tym wolfie idzie zrobic jakieś ładne?

No i jak dodać drugą sekcję widżetów.



Chciałbym zapytaćo wasz menadzer plikow i najlepszy program do iptv ?

Dziękuję ??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości