Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Witam,
Czy u was też połowa ekranu niekiedy robi się szara...?
Po wybraniu jakiegokolwiek przycisku na pilocie wszystko wraca do normy.
Dzieje się tak zarówno na ori launcherze jak i na wolfie.
Odpowiedz
REKLAMA:



(23-06-2021, 06:34 PM)Matheusz napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
2. Instalujemy apkę na tv boxie przy pomocy pendrive, aplikacji na smartfona, bądź poprzez dysk internetowy (metoda dowolna)
3. Szukamy pozycji Opcje zaawansowane
4. Ponownie szukamy Opcje zaawansowane, gdy znajdziemy, wtedy patrzymy opis (druga linia) i szukamy pozycji z podpisem com.droidlogic.tv.settings,display.hdr.HDRSettingActivity.
5. Klikamy na nią i otwiera nam się menu Konwersja HDR do SDR.
6. Wybieramy włączone.
Niestety to rozwiązanie nie działa na moim boksie.
Odpowiedz
Orientuje sie ktos jak jest z tym canal box. pojawila mi sie na glownym ekranie na czerwono ze jest aktualizacja dostepna. i pisze zeby to zrobic a nastepnie zalogowac sie . ale zrobie jak nie pamietam danych do logowania czy bede mogl korzystac z niego czy tylko twardy reset?
Odpowiedz
Witam,
Po przeprowadzce do nowego domu mam problem z c+ boxem.
Otoz na wifi dziala ale na kablu nie dziala. Dziala tylko gdy wepne kabel sieciowy w momencie gdy box jest wlaczony. Gdy uruchamiam boxz wlozonym kablem to net nie idzie po kablu.
Macie jakis pomysl co na to poradzic? Nie chce przeciazac sieci wifi a nie usmiecha mi sie z kazdym wlaczeniem boxa wpinac mu kabel sieciowy Smile
Odpowiedz
(08-03-2022, 09:41 AM)robureiro69 napisał(a): Orientuje sie ktos jak jest z tym canal box. pojawila mi sie na glownym ekranie na czerwono ze jest aktualizacja dostepna. i pisze zeby to zrobic a nastepnie zalogowac sie . ale zrobie jak nie pamietam danych do logowania czy bede mogl korzystac z niego czy tylko twardy reset?

To załóż nowe konto (bez opłacania).
Odpowiedz
Jak rozwiązać problem z blokadami kanałów naziemnych w godzinach nocnych?
Odpowiedz
REKLAMA:



Cześć,
planuję zakup 2x box`a Canal+ BOX. Mam w związku z tym kilka pytań.

1.Gdzie najlepiej kupić urządzenia?
2. Są jakieś różne wersje czy jest tylko jedna.
3. Planują odpalić na ich IPTV. Najprawdopodobniej poprzez KODI lub inną apk androidowską.
4. Czy to obecnie najlepszy box w tej cenie?
5. Czy trzeba go w jakiś sposób konfigurować? Mam na myśli czy nie jest wymagane jakieś konto w CANAL+

Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
To normalny box z androidem a nie jakieś straszne cudo, ma tylko dedykowaną aplikację Canal+, są lepsze ale droższe.

Twój problem by kupić tanio, wystarczy poszukać albo trafić na promocję.

Jest kilka wersji modelu według dat wykonania i kraju dystrybucji w sumie identycznych, nie ma znaczenia jaka jest jak kupujesz nowy box w Polsce.

To chyba logiczne że masz mieć konto w google do Android a w Canal+ jak chcesz oglądać.
Odpowiedz
(14-03-2022, 06:04 PM)Ktosi napisał(a): To normalny box z androidem a nie jakieś straszne cudo, ma tylko dedykowaną aplikację Canal+, są lepsze ale droższe. 

Twój problem by kupić tanio, wystarczy poszukać albo trafić na promocję. 

Jest kilka wersji  modelu według dat wykonania i kraju dystrybucji  w sumie identycznych, nie ma znaczenia jaka jest jak kupujesz nowy box w Polsce.

To chyba logiczne że masz mieć konto w google do Android a w Canal+ jak chcesz oglądać.

Droższe czyli jakie modele?
Aktualnie mam też sztukę X96 Max + - coś lepszego będzie?
Odpowiedz
(12-03-2022, 10:04 AM)spythere napisał(a): Jak rozwiązać problem z blokadami kanałów naziemnych w godzinach nocnych?

Trzeba przywrócić boxa do ustawień fabrycznych a następnie nie aktywować go przez stronę online. Następnie dla wygody zainstalować Wolf Launcher i Live Channels do odbioru DVBT.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości