Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Popsuli? Kto? Canal+? Skyworth? Nie sądzę. Wydaje mi się,że te apki na nowszym ATV i tak nie działały, więc Canal nie ma nic do tego, jak już to Google.
Nie chcę mi się wierzyć, że producent mając zgłoszonych tyle błędów blokuje właśnie to. Pierwsze co by zablokowali to Launcher Manager.
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
A to widocznie na sticku mam Android 9. Te mendy zawsze coś muszą poblokować, komu to potrzebne, po co? Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Widocznie na nowszych systemach zarządzaniem autostartu zajmuje sie bezpośrednio system i zwiększono poziom zabezpieczeń.
np. na telefoniach z Android  10/11/12  mam możliwość ustawienia czy aplikacja się uruchamia po starcie ale nie każda aplikacja posiada możliwość uruchomienia kolejnej aplikacji.


p.s. Takie proste pytanie, jak najprościej zrobić screen tego co widać  na boxie ?  Już mam, Button Mapper. 

[Obrazek: JjhXhqc--j44Gkjlfkp1OH35f7_LnboKOc0BNvdY...authuser=0]
Odpowiedz
Czy aktualizacja jeżeli korzystam z wolflaunchera a nie launchera canal plus jest bezpieczna?
Odpowiedz
Wszystkie dekodery już mają aktualizacje, czy tylko u mnie nie ma jeszcze?
Odpowiedz
REKLAMA:



(08-05-2022, 10:25 AM)garfild209 napisał(a): Wszystkie dekodery już mają aktualizacje, czy tylko u mnie nie ma jeszcze?
U mnie nie ma jeszcze ale nie wiem z czego to wynika. Mają aktualizację a u mnie nie, dziwne to.
Odpowiedz
(08-05-2022, 09:40 AM)puc15 napisał(a): Czy aktualizacja jeżeli korzystam z wolflaunchera a nie launchera canal plus jest bezpieczna?
Jest bezpieczna. Też korzystam z alternatywnego launchera i wyskoczył mi jedynie monit o wybranie launchera. Wybrałem, aby zawsze korzystał z alternatywnego i gra.
(08-05-2022, 04:48 PM)krisok4471 napisał(a):
(08-05-2022, 10:25 AM)garfild209 napisał(a): Wszystkie dekodery już mają aktualizacje, czy tylko u mnie nie ma jeszcze?
U mnie nie ma jeszcze ale nie wiem z czego to wynika. Mają aktualizację a u mnie nie, dziwne to.
Konsultant canal+ mówił, że aktualizacja będzie wznowiona od poniedziałku. Chciano uniknąć sytuacji, że komuś urządzenie klęknie i nie będzie można skontaktować się z pomocą techniczną, bo nie pracują w weekend. Ile w tym prawdy, a ile bełkotu dla plebsu to nie wiem. Trza czekać do jutra. [Obrazek: 1f609.png]
Odpowiedz
U mnie już jest zaktualizowany do android tv 10 Smile
Odpowiedz
(08-05-2022, 04:48 PM)krisok4471 napisał(a):
(08-05-2022, 10:25 AM)garfild209 napisał(a): Wszystkie dekodery już mają aktualizacje, czy tylko u mnie nie ma jeszcze?
U mnie nie ma jeszcze ale nie wiem z czego to wynika. Mają aktualizację a u mnie nie, dziwne to.

Dekoderów Canal+ zakupił ogólnie identyczne 4 modele : HY4001, HY4002, HY40A1 i HY40A. Różnią się tylko oznaczeniami modelu płyty i położeniem elementów na płycie głównej. Na pewno aktualizacja weszła na modele HY4001 i dla tych co zgłaszali się do programu beta testów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości