Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Wcześniej działał przez x-plore a format usb był exFAT. Ten box mam krótko i nie zdążyłem go przetestować dokładnie. Na android 9 była taka możliwość tworzenia plików itd. Wiem, że jest możliwość formatowania pamięci pod boxa, ale nie o to mi chodzi. Strasznie mnie irytują te ograniczenia. Ja jestem przyzwyczajony do CoreElce gdzie nie ma takich ograniczeń. Cały box + pamięć podłączoną do niego widziałem na swoim laptopie przez sambe. 0 ograniczeń.
Odpowiedz
REKLAMA:



Ja dostaje co restart rcu detection update failed po tej super nowej aktulizacji.
Restart do fabryki nie pomógł…
Odpowiedz
1
Odpowiedz
Hej, jest jakiś sposób na konkretny, twardy reset dekodera? Typowe przywracanie ustawień fabrycznych nie czyści wszystkiego. Pytam, bo mam problem po aktualizacji do Android 10. Kanały z paczki Canal+ zwyczajnie nie działają. Kod błędu UPES_157(5001). Inne kanały działają bez zarzutu, podobnie VOD. Próbowałem wszystkiego i dupa blada. Doinstalowałem obok apkę Canal+ dostępną w Google Play i tutaj jest tak. Kanały Canal+ działają jedynie do wersji 5.1.0 czyli z sierpnia 2021r. Od tego czasu naliczyłem 12 aktualizacji i na każdej z nich ten sam błąd co na aplikacji wgranej w dekoder z numerkiem 2.8.1. Jak napisałem; nie działają Canal+, Kuchnia+, Planete+ i reszta z plusem. Wyskakuje wyżej wymieniony błąd. Smartfon, tablet czy komputer, zero problemu Podobnie wspomniana dograna apka 5.1.0. Szkopuł w tym, że owa apka niepotrzebnie zżera RAM przez co dekoder chodzi wyraźnie wolniej i ma stary interfejs z belką nawigacyjną z boku zamiast z góry.
Odpowiedz
Witam. Aktualizacja przebiegła bez problemów. Na plus, dvbt znajduje więcej kanałów. Miałem 38 teraz 56. Jakość obrazu wyraźnie lepsza. Wolf launcher działa bez zmian. Na minus ograniczenie 18+ dalej aktywne.
Odpowiedz
Działa już na nim HbbTV? Zwiastuje to powrót na rynek boxów?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Przez lukę w bootloaderze nie wróci.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
W sumie wracać nie musi, ale dobrze by było gdyby w końcu udostępnili apke TVP GO na android tv i to mi wystarczy.
Odpowiedz
(11-05-2022, 01:38 AM)Galapagos napisał(a): Hej, jest jakiś sposób na konkretny, twardy reset dekodera? Typowe przywracanie ustawień fabrycznych nie czyści wszystkiego. Pytam, bo mam problem po aktualizacji do Android 10. Kanały z paczki Canal+ zwyczajnie nie działają. Kod błędu UPES_157(5001). Inne kanały działają bez zarzutu, podobnie VOD. Próbowałem wszystkiego i dupa blada. Doinstalowałem obok apkę Canal+ dostępną w Google Play i tutaj jest tak. Kanały Canal+ działają jedynie do wersji 5.1.0 czyli z sierpnia 2021r. Od tego czasu naliczyłem 12 aktualizacji i na każdej z nich ten sam błąd co na aplikacji wgranej w dekoder z numerkiem 2.8.1. Jak napisałem; nie działają Canal+, Kuchnia+, Planete+ i reszta z plusem. Wyskakuje wyżej wymieniony błąd. Smartfon, tablet czy komputer, zero problemu Podobnie wspomniana dograna apka  5.1.0. Szkopuł w tym, że owa apka niepotrzebnie zżera RAM przez co dekoder chodzi wyraźnie wolniej i ma stary interfejs z belką nawigacyjną z boku zamiast z góry.

Resety - srety, wgrywanie sytemu na nowo przez USB i inne cuda na kiju. Problem rozwiązany, jednak połowicznie. Jakby ktoś doświadczył podobnych jaj z paczką kanałów z "plusem" na końcu nazwy, to u mnie owe jaja wywołuje sparowanie głośników bluetooth. Aż się nie chce wierzyć, ale właśnie tak jest. Głośniki sparowane, kanały z plusem nie działają, głośniki odłączone, kanały działają. Nie mam nic innego bluetooth pod ręką, by sprawdzić, czy podobne cyrki dzieją się np po sparowaniu słuchawek. Być może problem tylko z moimi modelem głośników, być może nie. Daję znać, by nikt godzinami nie błądził tak jak ja.

(11-05-2022, 01:15 PM)marys261 napisał(a): W sumie wracać nie musi, ale dobrze by było gdyby w końcu udostępnili apke TVP GO na android tv i to mi wystarczy.
TVP GO na KODI działa rewelacyjnie. Minuta roboty.

Podziękowali: dabroviec
1
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości