Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Przed aktualizacją dekodera odpalała mi się automatycznie aplikacja OTT Navigator przy starcie dekodera, teraz niestety nie. Ktoś ma pomysł jak ogarnąć aby znów się włączała podczas startu systemu?
Odpowiedz
REKLAMA:



W tej wersji androida nie działa już autostart aplikacji.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Zaraz ku****y dostanę, wczoraj sobie siadłem, poinstalowalem wszystko, siadam, oglądam tv, jest wszystko okej, sprawdzam ile pamięci jest zajęte, jest wszystko okej, oglądam dalej, jeb przywracam ustawienia fabryczne i znowu się sformatował... Czy to może być wina wolfa? Na drugim boxie wciąż działa i konfiguracja różni się tylko launcherem. Pozdro
Odpowiedz
(22-05-2022, 03:56 PM)mjw napisał(a): W tej wersji androida nie działa już autostart aplikacji.

nie wiem czy odnosi się to tylko do Ott navigator czy do wszystkich app ale jak by co to  TiviMate odpala ma starcie Smile
Odpowiedz
(24-05-2022, 08:14 AM)bakso55 napisał(a): Zaraz ku****y dostanę, wczoraj sobie siadłem, poinstalowalem wszystko, siadam, oglądam tv, jest wszystko okej, sprawdzam ile pamięci jest zajęte, jest wszystko okej, oglądam dalej, jeb przywracam ustawienia fabryczne i znowu się sformatował... Czy to może być wina wolfa? Na drugim boxie wciąż działa i konfiguracja różni się tylko launcherem. Pozdro

Nie twórz jakiś bezsensownych teorii, żaden program zainstalowany na boxie nie ma nawet prawa ruszyć cokolwiek w systemie a co dopiero skasować system do ustawień początkowych bez praw roota. To nie jest w ogóle nawet możliwe.

Problem jest pewnie z uszkodzoną pamięcią flash albo kontrolerem pamięci czyli box pewnie do wymiany na nowy.
Odpowiedz
(24-05-2022, 06:20 PM)Ktosi napisał(a):
(24-05-2022, 08:14 AM)bakso55 napisał(a): Zaraz ku****y dostanę, wczoraj sobie siadłem, poinstalowalem wszystko, siadam, oglądam tv, jest wszystko okej, sprawdzam ile pamięci jest zajęte, jest wszystko okej, oglądam dalej, jeb przywracam ustawienia fabryczne i znowu się sformatował... Czy to może być wina wolfa? Na drugim boxie wciąż działa i konfiguracja różni się tylko launcherem. Pozdro

Nie twórz jakiś bezsensownych teorii, żaden program zainstalowany na boxie nie ma nawet prawa ruszyć cokolwiek w systemie a co dopiero skasować system do ustawień początkowych bez praw roota. To nie jest w ogóle nawet możliwe.
Problem jest pewnie z uszkodzoną pamięcią flash albo kontrolerem pamięci czyli box pewnie do wymiany na nowy.

@Ktosi
- Nie wypisuj głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Po co w ogóle zabierasz głos? Na jakiej podstawie oparte są Twoje
stwierdzenia? Wszystko jest możliwe! U mnie przez 8 miesięcy był spokój a po ostatniej aktualizacji, 9 maja, zaczęły się resety.


@bakso55
- Od tygodnia spokój a wcześniej resetował się sam kilka razy. Ja mam wersję 10, Kernel 4.9.180. Kernel i kompilacja z 11 marca 2022 ale aktualizacja była 9 maja. Ostatnim razem po samoistnym resecie nie robiłem rejestracji kodem tylko od razu głosowo wszedłem w ustawienia i zainstalowałem Wolfa 0.1.7-GTV. Znika wtedy ekran z kodem a z listy aplikacji znika Cyfra+. Jeżeli jest potrzebna, to lepiej zainstalować wersję z Play Store. Stopniowo wgrywam inne apki. Jest już Cyfra+, Netflix, Kodi, Live Channels, Youtube, Spotify, X-plore, Button Mapper, Remote ADB Shell, AIDA64, 3 gry no i oczywiście Wolf i Launcher Manager. Jak na razie jest OK więc to nie wina Wolfa.

(24-05-2022, 04:58 PM)artpaw napisał(a):
(22-05-2022, 03:56 PM)mjw napisał(a): W tej wersji androida nie działa już autostart aplikacji.

nie wiem czy odnosi się to tylko do Ott navigator czy do wszystkich app ale jak by co to  TiviMate odpala ma starcie Smile


Każda aplikacja odpali na starcie jeżeli była aktywna, na ekranie w momencie wyłączenia boxa i pod warunkiem że Tryb uśpienia jest nastawiony na "uśpij" a nie na "wyłącz".
Odpowiedz
REKLAMA:



Następny co nie zna podstawowych praw odnośnie programów czy plików w Linuxie. Nie jest nawet możliwe.
Żaden byle jaki program który nie jest systemowy albo nie ma nadanych odpowiednich uprawnień roota nie maże ingerować w jakikolwiek plik do którego nie ma praw.

Box ma ZABLOKOWANY dostęp do root wiec nawet cudowne przyznanie prawa dla programu zainstalowanego jak Wolf czy inne jest po prostu nie możliwe.
Problemy z softem po jakiś aktualizacjach to głownie z winy uszkodzeń sprzętu a zwykłych błędów systemu. Na sprzęt nic nie poradzi bo to uszkodzenia raczej trwałe, problem z software zwykle rozwiązuje tylko reset całkowity.
Odpowiedz
(28-05-2022, 03:32 PM)Ktosi napisał(a): Następny co nie zna podstawowych praw odnośnie programów czy plików w Linuxie.  Nie jest nawet możliwe.
Żaden byle jaki program który nie jest systemowy albo nie ma nadanych odpowiednich uprawnień roota nie maże ingerować w jakikolwiek plik do którego nie ma praw. 

Box ma ZABLOKOWANY dostęp do root wiec nawet cudowne przyznanie prawa dla programu  zainstalowanego jak Wolf czy inne jest po prostu nie możliwe.
Problemy z softem po jakiś aktualizacjach to głownie z winy uszkodzeń sprzętu a zwykłych błędów systemu. Na sprzęt nic nie poradzi bo to uszkodzenia raczej trwałe, problem z software zwykle rozwiązuje tylko reset całkowity.

Ty wszechwiedzący mądralo. Już tu wielu innych użytkowników napisało Tobie żebyś nie wyrażał opinii jak nie wiesz o czym mówisz! Teraz jeszcze zacząłeś obrażać! A skąd Ty wiesz że ja nie znam Linuxa? Otóż wiedz Ty mądralo że ja od 30 lat pracuję w Linuxie, prawie od początku jego istnienia. Dostęp do roota nie ma nic wspólnego z resetem. Każda aplikacja może to zrobić i każdy użytkownik może to zrobić bo jest taka opcja w ustawieniach Boxa. Nie potrzebny jest superuser. Nie zabieraj glosu, nie obrażaj i nie marnuj czasu i uwagi innych. Bez odbioru!
Odpowiedz
(28-05-2022, 03:49 PM)Dogbyte napisał(a):
(28-05-2022, 03:32 PM)Ktosi napisał(a): Następny co nie zna podstawowych praw odnośnie programów czy plików w Linuxie.  Nie jest nawet możliwe.
Żaden byle jaki program który nie jest systemowy albo nie ma nadanych odpowiednich uprawnień roota nie maże ingerować w jakikolwiek plik do którego nie ma praw. 

Box ma ZABLOKOWANY dostęp do root wiec nawet cudowne przyznanie prawa dla programu  zainstalowanego jak Wolf czy inne jest po prostu nie możliwe.
Problemy z softem po jakiś aktualizacjach to głownie z winy uszkodzeń sprzętu a zwykłych błędów systemu. Na sprzęt nic nie poradzi bo to uszkodzenia raczej trwałe, problem z software zwykle rozwiązuje tylko reset całkowity.

Ty wszechwiedzący mądralo. Już tu wielu innych użytkowników napisało Tobie żebyś nie wyrażał opinii jak nie wiesz o czym mówisz! Teraz jeszcze zacząłeś obrażać! A skąd Ty wiesz że ja nie znam Linuxa? Otóż wiedz Ty mądralo że ja od 30 lat pracuję w Linuxie, prawie od początku jego istnienia. Dostęp do roota nie ma nic wspólnego z resetem. Każda aplikacja może to zrobić i każdy użytkownik może to zrobić bo jest taka opcja w ustawieniach Boxa. Nie potrzebny jest superuser. Nie zabieraj glosu, nie obrażaj i nie marnuj czasu i uwagi innych. Bez odbioru!
Dokładnie, ten co nie ma pojęcia to niech się nie odzywa na temat linuxa bo taka osoba to tylko umie wyklikać w windowsie.
Odpowiedz
(28-05-2022, 03:07 PM)Dogbyte napisał(a):
(24-05-2022, 04:58 PM)artpaw napisał(a):
(22-05-2022, 03:56 PM)mjw napisał(a): W tej wersji androida nie działa już autostart aplikacji.

nie wiem czy odnosi się to tylko do Ott navigator czy do wszystkich app ale jak by co to  TiviMate odpala ma starcie Smile


Każda aplikacja odpali na starcie jeżeli była aktywna, na ekranie w momencie wyłączenia boxa i pod warunkiem że Tryb uśpienia jest nastawiony na "uśpij" a nie na "wyłącz".

ok pewnie masz rację z tym że mi chodziło że TiviMatem odpala ze startu niezależnie czy była włączona w momencie wyłączenia boxa tak samo jak czy z trybu uśpienia jak i restartu 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości