Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
(05-07-2022, 08:30 AM)Ktosi napisał(a): Zgadza się , przebiegała etapami dla różnych modeli boxa a jest ich 4.
Jak widać  @Dogbyte  ma problem w prostym  czytaniu że zrozumieniem.
Nie da się uaktualnić wersji systemu etapami, można tylko wgrać nową wersje w całości a potem ją aktualizować a jak na razie nie było żadnej aktualizacji nowego systemu.


A skąd ty masz takie informacje? Kto Ci powiedział że to będzie przechodziło w jednym kawałku. A słyszałeś kiedyś o błędach? Nie wiemy jaki rodzaj korekcji błędów był użyty. Wszystko szło z zewnątrz. Prawdopodobnie przez ADB ale tego też nie wiemy. Znowu zabierasz głos nie znając kompletnie zagadnienia. Owszem! Jak najbardziej da się to robić po kawałku! W Adroidzie jest kilkanaście partycji i wcale nie trzeba ich wgrywać wszystkich naraz. Każdy kto choć raz używał TWRP wie o co chodzi. Można wgrywać każdą partycję zupełnie osobno. Ludzie mieli różne problemy po aktualizacji. Systemy się resetowały, niektórym zawieszały. Nie wiemy dlaczego u jednych Box resetował się raz u innych 2 albo i 3 razy. Może z powodu błędów w pakietach. Przestań koleś wiecznie komentować moje wpisy i przestań mnie obrażać. Nie masz pojęcia o sieci, nie masz pojęcia o androidzie a rżniesz mądralę! Nie kompromituj się więcej.
Odpowiedz
REKLAMA:



Box restartuje kilka razy bo taka jest procedura instalacji nowego systemu i jest to konieczne. Ilość restartow uzależniona jest tylko od modelu boxa i skryptu instalacyjnego dla modelu. Etapy instalacji muszą być wykonane za pierwszym razem i bez błędów inaczej box się wieszał i należało ponownie go restarowac by powtarzać aktualizacje od nowa.
To nie jest zwykła aktualizacja tylko zmiana całkowita jednego systemu na inny .
Każdemu ściągało tylko jeden plik instalki a nie jakieś po kawałeczku, to że każdy dostał w innym terminie to już inna sprawa.


Jak widzę znajomość systemu zerowa tylko puszenie się i bluzganie na forum jak jesteś krytykowany. Zamiast zrozumieć że się mylisz w wypowiedzi wymyślasz jakieś dziwactwa.

TWRP to nie obsługa systemu z zablokowanym bootloaderem to nawet nie porównuj do boxa który nigdy TWRP nie miał.Zasada wgrywania tylko podobna.
Odpowiedz
(05-07-2022, 03:42 PM)Ktosi napisał(a): Box restartuje kilka razy bo taka jest procedura instalacji nowego systemu i jest to konieczne. Ilość restartow uzależniona jest tylko od modelu boxa i skryptu instalacyjnego dla modelu. Etapy instalacji muszą być wykonane za pierwszym razem i bez błędów inaczej box się wieszał i należało ponownie go restarowac by powtarzać aktualizacje od nowa.
To nie jest zwykła aktualizacja tylko zmiana całkowita jednego systemu na inny .
Każdemu ściągało tylko jeden plik instalki a nie jakieś po kawałeczku, to że każdy dostał w innym terminie to już inna sprawa.


Jak widzę znajomość systemu zerowa tylko puszenie się i bluzganie na forum jak jesteś krytykowany. Zamiast zrozumieć że się mylisz w wypowiedzi wymyślasz jakieś dziwactwa.

TWRP to nie obsługa systemu z zablokowanym bootloaderem to nawet nie porównuj do boxa który nigdy TWRP nie miał.Zasada wgrywania tylko podobna.

napiszę tylko że w punkt Smile
Odpowiedz
U mnie dopiero dziś wpadła aktualizacja.
Odpowiedz
Jeśli chcemy korzystać z aplikacji Canal+ po wgraniu Wolfa to jedynym wyjściem jest przerzucenie aplikacji z jakiegoś innego Android TV?
Już tyle na forach czytałem że wszystko mi się zlewa. Nie dało się jakoś odpalać apki Canal+ przez ustawienia? Coś mi świta że ludzie jakieś skróty robili.
Odpowiedz
Przecież jest cały czas. Wolf niczego nie kasuje z boxa.
Odpowiedz
REKLAMA:



@Ktosi aplikacja Canal+ znajduje się w sekcji "Wyłączone aplikacje". Po jej włączeniu ukazuje się ekran parowania i trzeba znów przełączać launcher na Wolf.
Odpowiedz


Podziękowali: dabroviec
Odpowiedz
[Obrazek: FOGonVul.jpg]

Wiem że trzeba ale u mnie jakoś działa na równi z Wolfem. 
Interfejsy mogę sobie przełączać pilotem Wolf --> Canal+  czy Canal+ --> Wolf. Albo normalnie uruchamiając aplikacje z menu .

Jak ktoś nie złapał to wystarczy tylko skonfigurować sobie  ButtonMaper  i przypisać odpowiednio akcje przycisków pilota.
Odpowiedz
@Ktosi a skąd masz ikonę Canal+? Zrobiłeś jakiś skrót? Bo jako widget nie da się jej dodać tak po prostu.
Jeśli nie instalowałeś Canal+ z pliku apk to oznacza, że musiałeś połączyć konto Canal+ z boxem. Tutaj pojawia się minus w postaci aktywnej blokady +18.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości