Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Nie mówiłem że procesor jest wolniejszy - każde z tych urządzeń które wymieniłeś to:
- różnej architektury procesory, różnych producentów,
- różnego rodzaju systemy operacyjne,
- różnego rodzaju prędkości pamięci,
- różnego rodzaju komponenty odpowiedzialne za połączenie z siecią (różne karty sieciowe/chipy wifi itp itd)
- + drobne różnice w interpretacji pythona na poszczególnych urządzeniach/systemach,
- różne programy działające w tle
- itp itd.
Porównywać mógłbyś jedynie na czystym kodi z tą jedną wtyczką.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Na Canal + box 4k, PC win 10, smartphone mialem swiezo zainstalowane kodi 19,4 i te same wtyczki (az 4). Ja mysle, ze to wlasnie jakies roznice architekury calosciowo to powoduja x86 vs ARM. Obiektywnie kilkukrotnie szybszy smartfon dzialal tak samo jak box Canal + pod wzgledem tempa przelaczania kanalow w PVR IPTV Simple Client. Najlepiej spisuje sie Libreelec live odpalony na tym samym PC. Zero zaciec, wszystko szybko smiga i przelacza kanaly Smile
Co nie zmienia faktu, ze tak ogolnie z Canal + boxa 4k jestem bardzo zadowolony. 4k@60hz z YT to dla niego zaden problem a i pobor pradu minimalny w porownaniu do np PC.
Odpowiedz
Czy jest możliwa opcja zrobienia roota?
Odpowiedz
Nie ma i nie będzie.
Odpowiedz
Miałem do czynienia z nienaturalnie jasnymi obrazami i rozpraszającymi efektami podczas odtwarzania DVB-T2 i multimediów z płyty. Zrozumiałem, że może być problem z włączonym HDR.

Tutaj na forum znalazłem instrukcje dotyczące dezaktywacji, ale nie mogę tego zrobić (gdy szukam com.droidlogic.tv.settings,display.hdr.HDRSettingActivity, skrzynka zawsze wywala i muszę restartować).

Czy ktoś może wymyślić inny sposób?
Odpowiedz
Witam, mam pytanie czy jest możliwość odpalenia na Canal+Box 4k zewnętrznego czytnika kart kodowych np. Phoenix FTDI, lub PCSC Omnikey?
W ogóle czy da się połączyć przez Telnet lub SSH z boxem?
Odpowiedz
REKLAMA:



Zawsze była możliwość pod androidem skorzystać z kart.

Zwykle wszystko działające ma już raczej box z czytnikiem czy zadziała na tym to trzeba sobie sprawdzić.
Odpowiedz
(24-10-2022, 05:08 PM)Ktosi napisał(a): Zawsze była możliwość pod androidem skorzystać z kart.

Zwykle wszystko działające ma już raczej box z czytnikiem  czy zadziała na tym to trzeba sobie sprawdzić.
Jak zwykle Twoja odpowiedź nic nie wnosi, więc proszę nie nabijaj postów i na tym forum
Odpowiedz
To w czym widzisz problem ? Nie podałeś po co sens podłączać.
Czytniki kart działają pod androidem i jest możliwość ich podłączenia ale jak widać tak prostej rzeczy nie potrafisz zrozumieć że trzeba ci to powtarzać.
Pytałeś o CZYTNIKI to masz odpowiedź, to do czego chcesz użyć danych karty to już inny problem bo wcale nie musi działać np. dekodowanie z karty C+ mimo bezproblemowego działania karty w czytniku np. jako serwer w softcamie.
Odpowiedz
Człowieku, jak by działały , to nie zakładał bym tego tematu. Jak sądzę to brakuje sterowników do obsługi FTDI czy PCSC. Sprawdzałem na czytnikach PCSC Omnikey, na FTDI Phoenix i na Stinger. Żaden Rayder nie odczytał kart
Więc napisz mi skąd u Ciebie takie tezy, a najlepiej poprzyj to dowodem, a nie piszesz żeby pisać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości