Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
A to już kwestia autora postu i skórki
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Jako że, AZ2 jest moją ulubioną skórką i używam ją od kilku lat, a @heppen_ odpoczywa od "skórkowania", to postanowiłem trochę się pobawić.
W rezultacie udało mi się naprawić kilka bugów, oraz dodać brakujące ustawienia z Kodi20, chociażby te związane z napisami.
Jeśli są tu jacyś fani tej skórki, to zapraszam do sprawdzenia.
Zaznaczam, że skórka działa tylko na Kodi 20 i Kodi 21, a niektóre zmiany mogą być robione pod moje widzimisię.
Nowych funkcji raczej się nie spodziewajcie, gdyż umiejętności nie te Big Grin
To co będę umiał to poprawię/dodam.
Może za jakiś czas Heppen wróci do skórkowania i dołoży coś od siebie.

1. Najpierw instalujemy By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
2. Następnie skórkę, odpowiednio dla: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. lub By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Tomek, arkady1964, EMR9, heppen_, leszekgd
1
Odpowiedz
@DenDy świetna robota! Fajnie, że skórka uruchamia się z czarnymi ustawieniami. Może dałbyś radę naprawić błąd kalibracji napisów ("linijka" nie przesuwa się gdy używamy klawiszy dół/góra)?
Odpowiedz


Podziękowali: arkady1964, leszekgd, Tomek
1
Odpowiedz
@DenDy działa!!! Dziękuję bardzo za szybki odzew i poświęcenie czasu.
Odpowiedz
@DenDy może chciałbyś naprawić jednego buga? Podczas oglądania filmu jeśli naciśniesz kontrolkę "info" otwierają się informacje o filmie, aktorach.... Bardzo fajna funkcja. Niestety po powrocie do oglądania zostaje baner z opisem filmu.
Odpowiedz
REKLAMA:



@leszekgd nie do końca wiem, co jest tego przyczyną. Znalezione rozwiązanie też mi się zbytnio nie podoba, ale niby działa. Nie mam pomysłu jak inaczej to rozwiązać.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i daj znać.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
@DenDy niestety po "wejściu" w danego aktora albo film w którym grał nic się nie dzieje albo "wyrzuca" do odtwarzania. Mam sposób, który sprawia, że można wyjść z tego "info" do odtwarzania bez wyświetlanego banera. Może Ci to coś pomoże. Po wychodzeniu z "info" trzeba kliknąć w ikonę "szukaj" i wystarczy 2 razy nacisnąć powrót, wtedy powraca się do odtwarzania bez nieznikającego banera (oczywiście mowa o dodatku bez dzisiejszej modyfikacji).
Odpowiedz
@leszekgd jesteś pewien? Bo u mnie wchodzi bez problemu w aktora, wyświetla filmy i wchodzi w nie.
Tyle, że ja odtwarzam z biblioteki, a ty?
Jakaś wtyczka? Która wersja kodi?

//edit
Dobra widzę, ehh no to na ten moment nie wiem jak to poprawić.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
@DenDy używam wtyczki Fen. Domyślam się, że dodałeś zmianę w DialogVideoInfo. Pewnie coś się tam gryzie z tmdbhelper. Dla mnie to za duże wyzwanie. Mam nadzieję, że coś wymyślisz albo @heppen_ jak kiedyś tu zajrzy to coś podpowie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: arkady1964, 1 gości