Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Temat torków trochę znam a i na wspomnianym wcześniej Wplik albo Copycase,można znaleźć sporo remuxów UHD (PL) w jednym pliku Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



Czemu fanfilm wyszukuje w rapideo pliki do 10gb, rzadko jest coś powyżej, w wyszukiwarce na stronie rapideo są pliki po 70gb+
Odpowiedz
Kwestia nazewnictwa plików i tego co zwraca api - nie da się idealnie tego utrafić.
W kolejnej wersji FF będą poprawki dotyczące m.in. rapideo.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Kolejny fenomen to pliki 4K gdzie rzeczywista rozdzielczość to 1080p, ale to już wina rapideo. Jest możliwość dodania funkcji ‚oglądaj dalej’ ? W trakt brakuje mi tego albo nie potrafię tego ustawić?
Odpowiedz
Trakt nie oferuje takiej funkcji w APi więc nie ma możliwości dodania tego. W serialach masz postęp - seriale - moje seriale - postęp. Dla filmów nie ma takiej możliwości (no chyba że masz bibliotekę kodi zintegrowaną z fanfilm/trakt - wtedy bez problemu można utworzyć sobie listę "W trakcie oglądania")
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Mam zintegrowany trakt z fanfilm, ale w kategorii moje filmy nie widzę nic takiego, historia, ulubione, obserwowane oraz listy jak dobrze pamiętam, możesz wytłumaczyć jak to zrobić ?
Odpowiedz
REKLAMA:



Przeczytaj dokładnie - dla filmów nie ma postępu - jest tylko dla seriali.
Musiałbyś zintegrować Fanfilm z biblioteką kodi - analogicznie jak tu dla covenant - poradnik stary ale zasada ta sama: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - wybierając scraper do filmów tmdb z oficjalnego repo kodi. Potem już będziesz mógł sobie dodać listę odtwarzania (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) albo widget (to zależy od skórki co lepiej obsługuje).
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(20-07-2023, 07:00 PM)Wezu napisał(a): Czemu fanfilm wyszukuje w rapideo pliki do 10gb, rzadko jest coś powyżej, w wyszukiwarce na stronie rapideo są pliki po 70gb+

A czy mógłbyś podać kilka przykładów takich tytułów?
Odpowiedz
John Wick 4, wyszukiwarka rapideo pliki po 66gb, 34gb a w fanfilm niestety ich nie ma. Dodam że mam ustawione czas wyszukiwania na max ( 60s ) i tylko źródła premium, rapideo,tb7
Odpowiedz
(24-07-2023, 11:17 AM)Wezu napisał(a): John Wick 4, wyszukiwarka rapideo pliki po 66gb, 34gb a w fanfilm niestety ich nie ma. Dodam że mam ustawione czas wyszukiwania na max ( 60s ) i tylko źródła premium, rapideo,tb7
[Obrazek: 4kEaFnEl.jpg]
Taki zrzut ekranu dostałem przed chwilą...  Więc będzie poprawka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości