Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse).
#1
Witajcie. 

Poszukuję opini na temat pilotów do Android Boxów działających na Bluetooth lub radiowych RF. Zależy mi przede wszystkim na dobrym, płynnym dzialaniu air mouse - a. Żeby miał wbudowaną obsługę voice control i był w miarę ergonomiczny.

W tej chwili mam na oku dwa modele:
G10 - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Q5 nazywany również G20 - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  
Który z nich jest lepszy (chodzi o bebechy) ??? 

Czy macie, mieliście z nimi kontakt? Zależy mi na tym żeby wbudowany w nich żyroskop był dobrej jakosci, to znaczy żeby wskaźnik myszy na ekranie poruszał się płynnie i był precyzyjny. 

W tej chwili posiadam pilot MX3 - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tyle, że bez wybierania głosowego. 
Pilot jest naprawdę very spoko, ma klawiaturę qwerty, podświetlenie wszystkich klawiszy... Ale jedyny jego minus to właśnie marnej klasy żyroskop Sad

Ogólnie wystarczyłby mi dedykowany pilot BT z Mecool KM9, ale z powodu problemów z aplikacją Netflix (ATV) zmuszony jestem korzystać z wersji mobilnej. Dlatego szukam dobrego pilota Air Mouse z GYRO wyłącznie do komfortowej obsługi tej właśnie apki. Mój MX3 nie daje rady jako air mouse. Przynajmniej w moim odczuciu. Dlatego szukam jakiegoś innego. 

Czekam na Wasze opinie i ew. spostrzeżenia. Może macie jakieś inne sprawdzone i dobrej jakości modele które są godne polecenia. 


Pozdro for All.

Edit:
Znalazłem jeszcze coś takiego By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ale on podobno nie ma wbudowanego żyroskopu Sad
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse). - przez Danio - 20-01-2019, 02:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości