Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka FanFilm i Real-Debrid - nie działają źródła
#19
Skrót myślowy z wyjściem DVD za starych czasów kiedy jeszcze się rmvb oglądało na cd - ścieżka dźwiękowa PL pojawiała się jak wychodziło DVD, potem były blueray, potem VOD/Netfilxy i inne.
Gdzie ci napisałem że FanFilm nie jest polecany z tb7/xt7 - wręcz przeciwnie - to ty go odradzasz. Mówię tylko, że do polskich produkcji tandem fanfilm i tb7 nie był nigdy polecany - bo na tb7 mało źródeł z polskimi filmami - jak były polskie na alltube/fili to wszystko hulało. Do polskich produkcji tb7 się średnio nadaje - dlatego go nie poleca się. Jak dla mnie od 20 lat i tak nie było nic polskiego wartego zawieszania oka dłużej niż do tytułu. Do innych filmów - z dubingiem/lektorem - obecnie nie ma lepszej alternatywy (poza plex).
Co do tego co odpala a co nie - to też FF nie ma tu nic do rzeczy - już ci to tłumaczyłem wiele razy- FanFilm to tylko wyszukiwarka. Skoro polskich stron ze źródłami z lektorem/dubingiem jest jak na lekarstwo, to skąd ma się brać te źródła? Tb7 też czasem zalicza zgon, czasem ma podanego linka, który jest martwy - dzieje się tak wszędzie, nawet na RD, nawet na torrentach.

Jak wyłączysz w tych wtyczkach torrenty - to powiedz mi skąd będziesz miał polskie produkcje? Z angielskich czy hiszpańskich stron z filmami? Skąd będziesz miał bajki z dubingiem. Czyli wyłączysz torrenty i nie masz polskich produkcji i jest OK, ale fanfilm jest be, bo nie masz polskich produkcji. Troszkę to zalatuje czepianiem się na siłę...

Kończę temat - bo i tak cię nie przekonam. Masz swoje doświadczenia. Ja mam swoje.

BTW - z RD FanFilm normalnie działa - tylko że polscy uploaderzy nie korzystają z hostów z których korzysta RD, więc i polskich źródeł nie ma na RD
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wtyczka FanFilm i Real-Debrid - nie działają źródła - przez Tomek - 09-09-2021, 10:16 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości