Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
Hej,
To mój początek walki z KODI i CHERRY więc prośba o wyrozumiałość bo może robię coś totalnie źle Wink

Zainstalowałem Kodi. Zainstalowałem Cherry TV z PolishTeamu. Wchodzę w konfiguracę mTVGuide, podaję jako jedyne źródło EPG tutejszy adres z OVH. Odpalam sobie w SUPTV m-TVGuide EPG, pojawia się kręcące się kółko i tak w nieskończoność. Nie ładuje się lista programów. Mogę nawet na całą noc zostawić i nic się nie wydarzy. Próbowałem na innym łączu, bez zmian. Co robię nie tak?
Odpowiedz
REKLAMA:



Epg ladujesz ok ale masz listę m3u albo konto do tv?

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz
Polecam odwiedzić tę stronę po alternatywne, darmowe i sprawdzone (przeze mnie Tongue ) adresy url do pliku epg w *.xml. Są one robione na bazie Interii oraz Onetu.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



Wpisz taki adres epg: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . Reszta będzie zależeć od tego czy podałeś poprawną playlistę m3u itp.
Odpowiedz
Odpowiedz
Wejdź w ustawienia mtvguide → Ustawienia → Pokaż panel nawigacyjny dla myszy lub urządzenia dotykowego (•) Zaznacz i zrestartuj mtvguide. Teraz powinieneś mieć strzałki ↓↑

Podziękowali: ten30
Odpowiedz
(10-02-2019, 08:42 AM)zm1c4l napisał(a): Wejdź w ustawienia mtvguide → Ustawienia → Pokaż panel nawigacyjny dla myszy lub urządzenia dotykowego (•) Zaznacz i zrestartuj mtvguide. Teraz powinieneś mieć strzałki ↓↑

mam strzałki, dziękujeSmile
ale ta lista m3u którą posiadam jest albo zła albo coś źle robię, listę m3u wrzucam na urządzenie i w Serwisy wybieram Playlist_1, żródło file i podaje ścieżkę , dodałem drugą Playlistę tylko że z plikiem xml i też nie widac programów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości