Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aeon MQ7
#1
Witam again. Moje pytanie jest następujące. 

Czy ktoś "bawił się" bądź używa skórki AEON MQ7 ?? Wiecie mże czy jest jakiś mod do niej / przeróbka skina któa pozwala na ustawienie widgetów "takich jak chcę" - domyslnie skóra nie ma takiej możliwości albo ja jej nei potrafię znaleźć. A powiem szczerze że zależy mi na dostosowaniu wyglądu własnie tak jak MQ7 wygląda i jak działa... 

domyślnie używam aeon nox silvo. Nie wiem czy da się ja skonfigurować / przerobić żeby wyglądała jak mq7 - jestem kompletnym laikiem w takich sprawach jak "modyfikacje" . 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Czystym Aeon mq7 jeszcze się nie bawilem. Ale właśnie mam wersje moded. Gadżety można dowolnie definiować i podmieniac domyślne menu startowe etc. Link wkleje jak wrócę do domu...

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
O właśnie tę wersję testuję By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
Próbowałeś skórkę Eminence? Według mnie jest szybka i można ją fajnie konfigurować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Hmmm ależ się da. Ja właśnie pod menu Telewizja ustawilem najpierw widget m-epgtv (jakoś tak) potem zmienielm nazwę w menu na telewizja i odpalem teraz telewizje z menu głównego za pomocą widgetu sparowanego z goldvod.
Whodzis w konfiguracje skórki, i tam na 100 można podmieniac te rzeczy

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka

Konfiguracja skory...Menu startowe.....zmien menu startowe ...i opcji do wyboru Smile

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: Dorsześ
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(16-10-2017, 04:46 AM)ddarek65 napisał(a): Hmmm ależ się da. Ja właśnie pod menu Telewizja ustawilem najpierw widget m-epgtv (jakoś tak) potem zmienielm nazwę w menu na telewizja i odpalem teraz telewizje z menu głównego za pomocą widgetu sparowanego z goldvod.
Whodzis w konfiguracje skórki, i tam na 100 można podmieniac te rzeczy

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka

Konfiguracja skory...Menu startowe.....zmien menu startowe ...i opcji do wyboru Smile

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
A mógłbyś dokładniej opisac jak to zrobić ?? Bo dalej nie mogę znaleźć... znalazłem coś o jakichś sartplaylistach na forum ale chyba nie o tym mówisz... Bo po zainstalowaniu MQ7 nie mam kompletnie zadnej możliwości ustawienia np widgetu NOWE FILMY z dodatku COnvenant przykładowo. WIęc nie wiem jak to zrobiłeś ale nie wydaje mi się żebyś w MQ7 dodał widget z wtyczki ( przyklądowo ciągle ) Convenant - Nowe filmy do menu startowego....

(15-10-2017, 11:26 PM)mjw napisał(a): Próbowałeś skórkę  Eminence? Według mnie jest szybka i można ją fajnie konfigurować.

Nie podoba mi się jej wygląd :Smile bawiłem się nia kiedys ale nie odpowiada mi.
Odpowiedz
#8
Oj tam oj tam

Zaczynając w utawieniach systemowych....
Skóra->Konfiguracja Skóry->Menu Startowe->Dostosuj Menu Startowe->mozesz wybrac istniejaca opcje albo przejechac w dół do pustego slotu...... i dalej->Zamien to menu z ....-> +Węzeł Wideo->wybierasz Wtyczki Wideo->Covenant->Nowe Filmy , tu double cliick aby wejsc->zatiwerdzamy OK
->Przemianuj ->Twoja nazwa np. Nowe Filmy Covenant albo jak wolisz->Zapisz Ustawienia .... i juz
W manu startowym masz do wyboru nowe menu np Nowe Filmy które dokładnie zaciagaja tresć z wtyczki Covenant z podmenu Nowe Filmy

Ale super ten dodatek Tongue

Podziękowali: LukasS
Odpowiedz
#9
(16-10-2017, 01:24 PM)ddarek65 napisał(a): Oj tam oj tam

Zaczynając w utawieniach systemowych....
Skóra->Konfiguracja Skóry->Menu Startowe->Dostosuj Menu Startowe->mozesz wybrac istniejaca opcje albo przejechac w dół do pustego slotu...... i dalej->Zamien to menu z ....-> +Węzeł Wideo->wybierasz Wtyczki Wideo->Covenant->Nowe Filmy , tu double cliick aby wejsc->zatiwerdzamy OK
->Przemianuj ->Twoja nazwa np. Nowe Filmy Covenant albo jak wolisz->Zapisz Ustawienia .... i juz
W manu startowym masz do wyboru nowe menu np Nowe Filmy które dokładnie zaciagaja tresć z wtyczki Covenant z podmenu Nowe Filmy

Ale super ten dodatek Tongue
Kurde mistrzu no widzisz. W taki sposób to robisz - spoko , ja robiłem zamieniając menu bezpośrednio z wtyczką, ale nie wiedziałem że przez węzeł. Jedyni minus żeby teraz "wejśc" do dodatku to trzeba go dodać do "podmenu".
Odpowiedz
#10
(16-10-2017, 03:12 PM)LukasS napisał(a):
(16-10-2017, 01:24 PM)ddarek65 napisał(a): Oj tam oj tam

Zaczynając w utawieniach systemowych....
Skóra->Konfiguracja Skóry->Menu Startowe->Dostosuj Menu Startowe->mozesz wybrac istniejaca opcje albo przejechac w dół do pustego slotu...... i dalej->Zamien to menu z ....-> +Węzeł Wideo->wybierasz Wtyczki Wideo->Covenant->Nowe Filmy , tu double cliick aby wejsc->zatiwerdzamy OK
->Przemianuj ->Twoja nazwa np. Nowe Filmy Covenant albo jak wolisz->Zapisz Ustawienia .... i juz
W manu startowym masz do wyboru nowe menu np Nowe Filmy które dokładnie zaciagaja tresć z wtyczki Covenant z podmenu Nowe Filmy

Ale super ten dodatek
Kurde mistrzu no widzisz. W taki sposób to robisz - spoko , ja robiłem zamieniając menu bezpośrednio z wtyczką, ale nie wiedziałem że przez węzeł. Jedyni minus żeby teraz "wejśc" do dodatku to trzeba go dodać do "podmenu".
Aaaaaaa to chyba nawet tak nie robiłem . Chyba sobie też tak zostawię Smile

Wysłane z mojego Xperia Z przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości