Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do obsługi kilku list m3u
#1
Witam,

obecnie korzystam z PVR Simple Client do obsługi  płatnej listy m3u dla tv online. Od dostawcy otrzymałem również inne katalogowe listy m3u jak seriale i filmy. Niestety ale PVR nie obsługuje wiecej niż jednej listy a zależy mi na możliwości "przeskakiwania" między listami . Moje pytania : Czy jest taki dodatek który na to pozwala. Jeśli tak to jaki jest godny polecenia?

Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Możesz skorzystać z wtyczki Playlist Loader z tym, że tam nie będziesz miał EPG: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Możesz też połączyć ręcznie swoje listy m3u dodając do kanałów grupy. Do edycji polecam program Notepad++ na windows. 

#EXTINF:-1 tvg-id="NAZWA KANAŁU" tvg-name="" tvg-shift="" radio="" tvg-logo="ADRES DO LOGO" group-title="GRUPA/NAZWA LISTY",Nazwa Kanału HD
http://url_kanału_z_listy


Podziękowali: Bhangu
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4


Podziękowali: Bhangu
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Bhangu napisał(a):ale kanały HD niestety klatkowały niemiłosiernie

W opcjach aplikacji Perfect Player => Odtwarzanie => trzeba rozmiar bufora ustawić na 4, dekoder na auto, działa idealnie  [Obrazek: a035.gif]

Podziękowali: waldi22
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(20-05-2019, 06:11 PM)Łonogrzmot napisał(a):
Bhangu napisał(a):ale kanały HD niestety klatkowały niemiłosiernie

W opcjach aplikacji Perfect Player => Odtwarzanie => trzeba rozmiar bufora ustawić na 4, dekoder na auto, działa idealnie  [Obrazek: a035.gif]

Przekonałeś mnie Smile
Odpowiedz
#8
Generalnie jest łatwo bo jak masz kilka list to pobierasz je na komputerze, odpalasz je w notepad++, skrótem ctrl + F wyszukujesz np group-title="GRUPA/NAZWA LISTY" i podmieniasz na np nazwę dostawcy czyli group-title="Dostawca1"

Ale jak grzmotu napisał można skorzystać z Perfect Player i warto zapłacić kilka złotych aby mieć pełną wersję i też działa smacznie.
Jednak mibox ogólnie po wifi to kiepsko śmiga. Sad
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
(20-05-2019, 06:27 PM)mjw napisał(a): Generalnie jest łatwo bo jak masz kilka list to pobierasz je na komputerze, odpalasz je w notepad++, skrótem ctrl + F wyszukujesz np group-title="GRUPA/NAZWA LISTY" i podmieniasz na np nazwę dostawcy czyli group-title="Dostawca1"

Ale jak grzmotu napisał można skorzystać z Perfect Player i warto zapłacić  kilka złotych aby mieć pełną wersję i też działa smacznie.
Jednak mibox ogólnie po wifi to kiepsko śmiga. Sad
Niestety ale masz racje z tym wifi. Jednym słowem porażka. Zapewne jeszcze w tym roku kupię coś innego za rozsądnieszą kwotę ale póki co muszę się pomęczyć.  Tv działa super. Niestety lista z vod wczytuje sie ale po wybraniu filmu tylko bufor i na tym stoi. Na tel dziala bez problemu.  Oczywiście mówię o Perfekt Player
Odpowiedz
#10
Jest też bardzo fajna apka Tivi Mate że sklepu, prosty telewizyjny interfejs i działa świetnie na Mi Box Smile

Podziękowali: kash18
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości