Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do obsługi kilku list m3u
#21
Jeszcze krótko nawiążę do TiviMate, tak aby nie było, że coś  konfabuluję:

[Obrazek: 29ac7d8ac4ef9a19.jpg]

Nie zapłacisz za wersję premium, nie masz możliwości dodania, obsługi kilku list m3u [Obrazek: a035.gif]

A teraz ciekawostka o aplikacji TiviMate, w już posiadanej wersji premium, informacje in minus, klikam na kilka, przykładowych, losowo wybranych kanałów:

Travel Channel HD - zero odtwarzania, wyrzuca komunikat An Error Occurred: ParserException  => Perfect Player odtwarzanie od razu idealne...

Food Network HD - zero odtwarzania, wyrzuca komunikat An Error Occurred: ParserException  => Perfect Player odtwarzanie od razu idealne...

Alekino+ - zero odtwarzania, wyrzuca komunikat An Error Occurred: UnrecognizedInputFormatException  => Perfect Player odtwarzanie od razu idealne...

TVP Seriale - zero odtwarzania, wyrzuca komunikat An Error Occurred: UnrecognizedInputFormatException =>Perfect Player odtwarzanie od razu idealne...

AXN HD - zero odtwarzania, wyrzuca komunikat An Error Occurred: ParserException  => Perfect Player odtwarzanie od razu idealne...

Kuchnia+ HD - zero odtwarzania, wyrzuca komunikat An Error Occurred: ParserException  => Perfect Player odtwarzanie od razu idealne...

Stopklatka TV - zero odtwarzania, wyrzuca komunikat An Error Occurred: ParserException  => Perfect Player odtwarzanie od razu idealne...

SciFi HD - zero odtwarzania, wyrzuca komunikat An Error Occurred: UnrecognizedInputFormatException  => Perfect Player odtwarzanie od razu idealne...

To tylko kilka przykładów, większość sprawdzanych kanałów odtwarza bez problemu, ale nie w tym rzecz, bo klient płaci i wymaga, ma wszystko działać!

kash18 napisał(a):Jesli o mnie chodzi to jest lepszy od PP

Dosyć osobliwa opinia [Obrazek: e035.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Ja nie mam problemów z odpalaniem kanałów od PlusX (plus dwie listy od znajomych) w wersji Premium aplikacji [1.3.3]

Aplikacja nadal jest rozwijana o czym można poczytać na Reddit , więc wszystko przed nią .

Mi ona podeszła bardziej niż PP i dlatego się z nim pożegnałem. Być może kiedyś do niego wrócę , ale to zobaczymy z czasem .
Odpowiedz
#23
(22-05-2019, 09:57 AM)kash18 napisał(a): Aplikacja nadal jest rozwijana 

Okay, tylko musimy brać pod uwagę aspekt, relatywnie wysokiej, corocznej płatności za wersję premium, nie wiemy jak będzie z popytem, więc równie szybko ten projekt może być zwinięty, ale przyłączam się do zdania...dajmy czas czasowi
Odpowiedz
#24
Coroczna opłata zamiast jednorazowej plus brak archiwum to lipa jednak.

Plusx na perfect player działa archiwum co ułatwia oglądanie z pominięciem reklam.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#25
(22-05-2019, 09:57 AM)kash18 napisał(a): Ja nie mam problemów z odpalaniem kanałów
Ja też już nie, wystarczyło zmienić URL listy z MPEG TS na HLS, wszystko działa, ale mnie przyćmiło [Obrazek: a080.gif], a to triko ze zmianą, stare jak same listy m3u...no cóż, młodość rządzi się swoimi prawami  [Obrazek: k045.gif]
Co nie zmienia faktu, iż raz dożywotnio kupionego, za grosze Perfect Playera nie odpuszczam/opuszczam [Obrazek: e035.gif]
Odpowiedz
#26
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(22-05-2019, 04:24 PM)Bhangu napisał(a): logo stacji nie działa

Co nie działa? gdzie nie działa? komu nie działa? [Obrazek: a010.gif]

Używam tylko jedynego, słusznego EPG od kodiwpigulce, w Ustawieniach => Zaawansowane => mam zaznaczone tylko => Pobierz przypuszczalne logo => tyle w temacie, żadna "automatyka", żadne "katalogi" nie tykane...


[Obrazek: edda08326a45916c.jpg]
Odpowiedz
#28
Mowisz o tym epg : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ? Też mam tylko tą jedną opcję ustawioną. Wrzuciłem te epg ale dalej u mnie brak logo.
Odpowiedz
#29
Odpowiedz
#30
Hi. Generalnie na moim nvidia shield używałem apki smart iptv. Jakoś najbardziej od samego początku przypadła mi do gustu ale lubi czasem stroić fochy. Testowałem także kilka innych . Ten TiviMate taki sobie a w dodatku wołają sobie za niego jak za złoto a to co najwyżej amelinium (kwestia gustu). Teraz perfect player liżę i powiem że naprawdę spoko. I cenowo i jeśli chodzi o konfigurację czy oglądanie iptv Smile Dam mu szansę na jakiś czas.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości